Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet itt egy utolsó kérdésem?

Lehet itt egy utolsó kérdésem?

Figyelt kérdés

Figyelem!


Látom, már nagyon begőzöltetek, nem írok többé Ginny Weasley kérdést, sem választ, sem egyéb megnyilvánulást. :D


Ha ezek után mégis láttok bármilyen úton-módon Ginnyt, az nem én leszek, ugyanis akadtak itt azért "hűséges követőim"! :D


Ünnepélyesen esküszöm, hogy elkotródok, szeretném nektek megköszönnyi az itteni, közelmúltbéli kellemes élményeket! Akaratlanul is kialakult bennem egyfajta kötődés, szóval ezért muszáj így elbúcsúznom! :D:D:D


Utóirat: Azóta sem jött semmiféle "meglepi"! Úgy látszik félúton lefoglalták a vírushelyzet miatt! ;)


Csókjaim és vigyázzatok magatokra! 💗



2020. nov. 19. 03:30
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Csak én nem tudom, miről van szó? Úgy tűnik valamiről ismét lemaradtam... például a lefekvésről is. Hajnali fél négykor ezen az oldalon olvasgatni eléggé toxikus...
2020. nov. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Csak spammelte sok helyre a Ginny-s szövegét :D
2020. nov. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Akkor most és utoljára:


ÉLJEN GINNY WEASLEY!

💞😂🔮


Kicsit már-már hiányozni fognak a vele foglalkozó kérdések és válaszok. xD

2020. nov. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Harry Potteres kérdés eddig is sok volt is
2020. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

De durva :D

Én is pont így vagyok a sport kategóriával. Széttrollkodtam aztán eléggé kihalt és unalmasak a válaszok, így most még kiírtam az uccsót. Jó ilyet olvsni h más is van hasonló helyzetben :D

2020. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden jót!

Köszönjük az eddigi fárasz...akarom mondani fáradozásodat! :D

2020. nov. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!