Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy tendencia sarkait kikötözt...

Egy tendencia sarkait kikötöztem 4 oldalra. Most már lehet rajta ugrálni?

Figyelt kérdés
elöre is köszönöm a válaszokat.

2020. nov. 24. 13:23
A kérdező szavazást indított:
Igen, valszeg jó
Meg ne próbáld/Én nem próbálnám/Inkább ne
Stabil hegymászó ellenőrizze
Egyéb
Hagyjuk
:)
8 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Természetesen nem kötöztem semmit ki sehova -sem tendenciát, sem mást-; és senkinek nem ajánlom, hogy házilag készítsen trambulint; csak a szakszerűen elkészítettet ajánlom, ami engedélyeztetve van, mert az tutira le van ellenőrizve. Tehát nem csináltam semmi ilyet, csak azért írtam ki, mert szerintem aranyos így ez a kérdés ebben a formában. :) Tehát nincs trambulinom, és egyelőre nem is lesz. :):)
2020. nov. 24. 13:29
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerre csak 1 ember ugráljon -a sérülések elkerülése miatt-, de persze, lehet rajta nyugodtan ugrálni, akár még szaltózhatsz is párat! Hajrá 😃😃
2020. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes felvetés 1. igaz magamnak nem készíthetek trambulint főleg azért mert életveszélyes. 2. Annyiból viszont jó gondolat, hogy több ember is készít, csinál olyasmit amivel az életével játszik. Remélem a kérdéseden sokan el gondolkodnak és odafigyelnek jobban mit lehet és mit nem.
2020. nov. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!