Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha szerintem a tanárunk egy...

Ha szerintem a tanárunk egy robot meglehetne valahogy hekkelni? Ha igen nektek mi vállt be? Tényleg komoly a kérdés!

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem vagj hozza egy magnest ... ha odatapad, akkor robot ... de ha odatapadt, akkor a magneses mezo meg is zavarja az aramkoreit ... amig nem szeditek le a magnest, siman atirhatjatok a jegyeiteket a naploban :)


Azt viszont nem tudom, hogy mi van ha nem tapad a magnes. :DDD

2020. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen mágnest tudsz ajánlani? Neked mi vált be?
2020. nov. 24. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Leközelebb a dolgozatra aljára tegyél egy "Nem vagyok robot" captcha-t. Ha beikszeli, akkor nem robot.
2020. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Egy nyelvtankönyvben van a leírás, láttam.
2020. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A hekkelés kapcsán; mi hallá változtattuk a miénket; de már kezd hiányozni, úgyhogy most a visszaváltoztatásán dolgozunk; eddig több-kevesebb sikerrel. Ne kövessétek utánunk a mi példánkat. Már megbántuk, és ezért vezeklésül most mind nekiálltunk betűről betűre, képről képre átmásolni az összes tankönyvünket; és szabtunk magunknak határidőt is; ami kéthete letelt; de mi töretlenül másoljuk azótais, azértis. [Nem komoly, csak remélem vicces, szeretek mindenkit nagyon. Mindenkit is!! ♥♥♥♥]
2021. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
xd
2021. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!