Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Voldemort incel volt, ezért...

Voldemort incel volt, ezért akarta uralni a világot?

Figyelt kérdés
Sötét varázslatokkal megreformálhatta volna a világot, hogy a csúnyáknak is jusson barátnő.

2020. dec. 1. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Voldemort egy őrült diktátor volt, pont lesz*rta hogy valaki csúnya és nincs barátnője.
2020. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
97%
Voldemort egy fullos pasi volt Tom Denem korában, az összes lány rá csorgatta a nyálát. Egész egyszerűen pszichopata volt.
2020. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
26%
Voldemort napjaink tipikus senkijét személyesíti meg, aki rosszindulatú, szociopata, irigy és féltékeny. Egy nagybetűs Senki, akit zavar az, ha a szomszédnál zöld a fű és inkább beszökik a kertedbe, mindenre rápisál, hogy rohadjon le minden növény a kertedben.
2020. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Voldemort pont nem volt sosem egy "senki". A suliban pont, hogy egy népszerű gyerek volt aki szinte mindenkit lenyűgözött és jól mentek a dolgai. Utána is rengeteg hívet gyűjtött,mint láthattuk.

Messze volt ő a "senkitől".

2020. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
17%
Miért kellene becsülni egy senkit, aki mások életét tönkreteszi? Ennyire elvarázsolnak téged az elmebeteg pszichopaták? Addig lesz neked is kedvenced egy gyilkos, amíg nem te vagy valamelyik szeretted esik áldozatul.
2020. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Mivan? Lol ki mondta, hogy kedvencem és imádom a pszichopatákat? Ki becsülte itt őt? Én a tényeket írtam le rá vonatkozva,amik a TÖRTÉNETBEN voltak.

Komoly komplexusaid lehetnek.

2020. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
48%
Már megint a személyeskedés szokás szerint. 😂 A történetben egy tipikus pszichopatát láthattunk, aki CSAK azért tudja elérni a célját, mert beteg. Sem érzései nincsenek, sem gátlásai. A valóságban is ilyenek. Mindenkit lenyűgöznek, közben tönkreteszik az életed. Egy ilyen senkit soha nem fogok elismerni.
2020. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

"Már megint a személyeskedés szokás szerint."


Mondja az aki elkezdett személyeskedni. De nem etetlek tovább,láthatólag így is van elég gondod.

2020. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Én találkoztam már pszichopatával és tapasztaltam, hogy ezek a szörnyetegek milyenek is tudnak lenni. De nem baj. Egyre elterjedtebb probléma a lelketlenség, majd te is tapasztalsz. 😊
2020. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
5. milyen kedvenc gyilkos? mivan?:D egy könyvből/filmből, akármiből nem lehet kedvencem a gyilkos, mert attól kéne tartanom, hogy meggyilkol engem és a családom? mellesleg, ha meg nem fikcióról beszéltél, hanem igazi gyilkosokról akkor nem tudom honnan hoztad fel ezt a témát hiszen jelenleg voldemortról szól a kérdés és nem egy valaha létező sorozatgyilkosról.
2020. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!