Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a legfurább dolog ami 2020...

Mi a legfurább dolog ami 2020 december 31.-én még meg fog történni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, ha az össznépi mulatozást megengedik.
2020. dec. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha péntek tizenharmadikára esik. :) Amúgy szóval szerintem olyan nagyobb bulikat most valszeg nem fognak engedélyezni, tehát pl akik csoportosan összegyűltek pl táncolós, vagy akár ivászatos célokkal, most talán nem fognak. (Meg nem kell senkit összeszedni pl az árok széléről ittasodva, hányásban fetrengve; bár nagyon remélem, hogy ilyet máskor se kell.:)) Ami még érdekes lehet; hogy éjfél utáni másodpercben már 2021 lesz. Tüzijátékot nagyot, nem tudom, hogy csinálnak -e, szerintem teljesen jó az is, ha leadják valamelyik előző évi tüzijátékot Himnusszal, vagy egyéb zenével, vagy akár hang nélkül, vagy akár tüzijátékhanggal. De amúgy én úgyse nagyon szoktam tüzijátékot figyelni. Mondjuk olyankor néha, ha olyan helyen van, ami otthonról látszik, olyankor nagyritkán tehát ránézek; mert azért szép, de annyira tehát nekem nem fontos ez. Bármikor tudok régi ilyen videókat nézni, ha kedvem tartja szerintem. És az is szép, de amúgy nem szoktam ilyesmire ráfanyalodni tényleg gyakran, hogy "húú, én most tüzijátékot szeretnék". Amúgy a Himnuszt szeretem nagyon, de tehát pl azt is meg tudom akármikor hallgatni; de tehát ez most nem nagyon idetartozik; tehát az pl nem kimondottan szilveszteri; de szóval az is jó, meg néha amúgy jól esik tüzijátékot is nézni, de általában az utóbbi években már nem érdekel; de néha jó tehát. :) Egyébként asszem -most még gondolkodom, hogy mit lehetne írni - az az érdekes dolog még, hogyha pl ikerpár egyik fele megszületik 31-én 23:57-kor; ikerpár másikfele meg megszületik január elsején 0:02-kor. :):)
2020. dec. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos szülinapom lesz,kapok posztert ajándékba aztán nézzük a szilveszteri adást,táncolunk meg nézzük a tüzijatékot

Éjjelig fent leszünk

2020. dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szájer felmászik az ereszcsatornán és mint az időjós béka megasszondja mi lesz jövőre
2020. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Harmincmillió embert ölt meg eddig, még ma is évente ... - 24.hu

24.hu › kultura › 2020/10/17 › rebe...

Translate this page

2020. 10. 17. 11:03. Az AIDS-világjárvány ma is tart, az a gyilkos tabu és tétlenség ... A Négy betű a negyedik könyve, de az első, ami megjelenik magyarul, ebben a '80-as ... Olyannyira létezik, hogy ez a mappa az egyetlen tényleg létező dolog a könyvben. ... és megkérdezni őket, hogy na, szerintetek mi fog most történni?

2020. dec. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Namíbiában megválasztottak egy Adolf Hitler nevű fekete fazont.


[link]

2020. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!