Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Akinek 1 millió FT-ja van, az...

Akinek 1 millió FT-ja van, az már gazdag?

Figyelt kérdés
Akinek 999 ezer 999 FT-ja van, az csóró

2020. dec. 13. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Akinek 20 milliónyi vagyona van, az is szegény. Egy lepukkant garzonlakás 25 milla.
2020. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem. A milliomos fogalma, akkor alakult ki, amikor egy havi fizetés 2.000 forint volt. Ma már ez nem értelmezhető, legfeljebb, ha euró vagy dollár milliomosról beszélünk.
2020. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam idaig milliomos, amikor meg a regi idoben kivaltottam egy kis olasz lírát … egymilliootvenezret adtak szazezer forintert :)
2020. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Számbelileg milliomos.
2020. dec. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Régen én Is mindig ezen gondolkoztam :)

Hogy valaki egy bizonyos összegtől gazdag e

2020. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem igazán. Szerintem inkább a vagyont kell nézni. Ha van egy szép házad, jó autód(szerintem Magyarországon már egy 2milliós autó is "gazdagnak" számít, máshol nem igazán xd), és mellette még van "felesleges" 1millió Ft-d, akkor jól élsz. De akik tényleg igazán gazdagok, azok a saját véleményem szerint televannak luxussal. 10millió feletti autó, 60millio feletti lakás, drága ruhák, ékszerek, több millió a számlán, évi 3-4 nyaralás külföldre.Erre már azt lehet mondani hogy gazdag. De mondhatnám sokkal lejjebb is. Amit kiakarok hozzni, az az hogy mihez képest. Lehet hogy elmész pár országgal arrébb és szart sem ér a 100milliód. Vagy egyszerűen csak nézőpont kérdése hogy kinek mi a gazdagság. Szerintem a világ legértékesebb dolga a SZABADSÁG.

Amikor van időd mindenre amire szeretnéd, megtudod venni amit akarsz, szereted a munkádat, jól élsz, boldogan. Ez számomra a gazdagság, nem a konkrét vagyon nagysága

2020. dec. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!