Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Farkasok! Ti nem szégyenkeztek...

Farkasok! Ti nem szégyenkeztek, hogy az emberi faj mit csinált a leszármazottainkból?

Figyelt kérdés

Nézzétek és szégyenkezzetek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A németjuhászt, vagy a cseh farkaskutyát még megértem. De ezek a fentiek? Mind röhej. Még jóllakni sem lehet belőlük, ha fel akarjuk őket falni.



2020. dec. 19. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább mássz vissza a a barlangodba
2020. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

😭😭😭😭😭😭😭



🐺

2020. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Vannak még:

[link]

[link]

Mondom, megértem az embereket, mert munkakutyát akartak. De ezekre a semmirevaló mutánsokra mi szükség? Farkasként azt is letagadom, hogy közöm van hozzájuk.

Látjátok, még a macskajány is megveti ezeket a mutáns, még a macskáknál is sokszor kisebb izéket.

2020. dec. 19. 17:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Miau?
2020. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az előbb fenyegetett meg valaki privátban, hogy jelenti a kérdést kutyarasszizmus miatt. Mire vársz? Jelentsed! Ebből is látszik, hogy kutyadiktatúra van.

Azt is írta, hogy ezzel megágyazok az újabb kutya kétharmadnak. Neked ágyaz meg a gazdád, te elkényelmesedett pudli! Mi farkasok ott alszunk, ahol ér minket az éjjel. Tudod mit? Mi éjjel se alszunk, akkor is vadászunk! Ti mit vadásztok? Mindent a gazdáitoktól kaptok, kézből. A gazdáitok nélkül életképtelenek lennétek! Éhenhalnátok, vagy a szemétben turkálnátok! Pudlik!

2020. dec. 19. 17:53
 6/13 anonim ***** válasza:
😂😂olyanok mint az emberek,a kutyák közt is vannak plázacicák.
2020. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jóvanna, pl egy nyugdíjas minek vegyen magának egy 30 kg-os Pitbullt, ha vehet magának egy pici Yorkit, hogy ne legyen egyedül?😳
2020. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A nyugdíjas vegyen papagájt. Az legalább ha megtanítják tud beszélni. Nem tudja mit mond, de beszél. Mint egy politikus.
2020. dec. 19. 21:33
 9/13 anonim ***** válasza:
De neked is yorki kutyusod van. Nem értem a kérdést így.
2020. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem már hogy lenne kutyám? Hogy adom rá a pórázt a mancsommal?
2020. dec. 19. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!