Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Zombi apokalipszis esetén mi...

Zombi apokalipszis esetén mi lesz a jó taktika?

Figyelt kérdés

Szerintem már nem tudjuk elkerülni a zombik elterjedését, fel szeretnék készülni. Mi a jó taktika, kinyírjam már most a szomszédomat, hogy a telkén több területem legyen gazdálkodni, vagy inkább kommunában gondolkozzak?

Nem tudom mit tegyek, kérlek agy tanácsot!



2021. jan. 4. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez miért nincs a Humor kategóriában...
2021. jan. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vicces a téma.
2021. jan. 4. 08:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem először hogy ez egy vicc lesz. Nincs rendben az hogy most tévedtem. Hagyd meg békében a szomszédaidat, mivel a bíroságon nem megfelelő az az indok hogy készültél a zombiapokalipszisre, és ezért ölted meg a szomszédaid. Amúgy meg semmit sem oldanál meg vele akkor sem ha végül nem kapnának el, mivel új szomszédok jönnének, akiket megint ki kell hogy nyírjál. Na jó... ezt én próbáltam minél viccesebben leírni, de nem lehet.

Amúgy soha nem értettem a zombis filmeket. Állandóan plázákba, meg városokba, esetleg börtönbe menekülnek, de soha nem mennek szigetre az óceán közepére. Mire odaér egy zombó elrohad a vízben, vagy megeszi valami

2021. jan. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó de mi van, ha előbb kap észbe és ő nyír ki engem? Szerintem már itt kezdődik a kőkemény harc a túlélésért.
2021. jan. 4. 08:54
 5/7 anonim ***** válasza:
A börtönben meg folytatod, mig a többiek itt kint, békében élnek
2021. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ásnék egy k*rva nagy árkot a vidéki tanyám körül.
2021. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
50%
Ki kell húzni az összes fogát. Aztán harapjál meg, ha tudsz.
2021. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!