Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Olyan van, hogy valakinek se...

Olyan van, hogy valakinek se híre, csak hamva?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Aztat nem tudhassam, de már kértem hogy ha meghalok, akkor a híremet is hamvasszák el velem együtt. Akkor már biztos csak hamvam lesz.


Meg, ma hallgattam két öregasszonyt az utcán amint beszélgetnek. Aszongya az egyik, hogy azt olvasta a fészbókon, hogy a fényt a fotonok terjesztik. Mire a másik, hogy má' nem elég nekünk a kóvid, má ez a másik is terjed? Mondom magamban, a hülyeség tán még a fénynél is gyorsabban terjed, oszt csak ritkán halálos.

2021. jan. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg?
2021. jan. 7. 02:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Van. :)
2021. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mansour ***** válasza:
78%
Kéremszépen! Tisztázzuk most már szőrén-szálán, de végérvényesen, hogy ez kérem hülyeség! A fény az nem terjed, az világít. Nem kell itt kérem mindenféle öregasszonyokra hallgatni, majd én megmondom mi hülyeség és mi nem az! Akinek nincsen híre, az kérem nem híres. Aki meg nem híres, az ne is jártassa itt a bagólesőjét és ne kérdezgessen itten hülyeségeket, mer' nincsen neki joga hozzá. Hát hova jutna a világ ha mindenki elkezdene kérdezgetni meg válaszolgatni, hát abból csak a káosz lenne, kéremszépen! Majd én szépen megkérdem, hogy merről meddig, meg hogy van-e híre-hamva, aztán meg is válaszolom, értelmesen kérem. Aztán meg minek legyen valakinek hamva, hát mire jó az, kéremszépen? Hazavinni az elhamvasztott nagymamát és egy kis vázában tartogatni a polcon? Hát ez kérem hülyeség! Hát jön egy huzat, kiborul a nagymama a szőnyegre, akkor sepregetheti össze, vagy fel akarja porszívózni a nagymamát? Hát hogy néz az ki, kérem? Hát nem normális aki ilyet akar csinálni kérem! Saját nagymamáját felporszívózni??? Hát ez a hülyeség kérem!!!
2021. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Besenyő úr?
2021. jan. 7. 11:38
 6/6 Mansour ***** válasza:

Szerencséd, hogy Besenyő úrnak szólítottál!

Mert Besenyő M.K.D.F.A.H.M.H.É.M.N.M István, azaz Besenyő Minden Kérdést De Főleg Azt Hogy Mi Hülyeség És Mi Nem Megválaszoló István aki vagyok!

2021. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!