Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ugye én vagyok Szekszárd és...

Ugye én vagyok Szekszárd és Tolna megy császára?

Figyelt kérdés

Nos Lengyel vagyok eleve. Tehát en meg mindig jobb vagyok minden magyarna meg a szekszardinal is! Kivagyok gyúrva, mindenkit megvernek. Thai boxolok évek ota. Az osszes csaj az enyem volt. meg en vagyok a doboba a legnagyobb. jovore Audi RS6-al fogok jarkalni. Ti mit gondoltok, nagy ember vagyok?

Attól még, hogy humor katba van nem vicc. Eleve Császár a vezetéknevem. Nem rég költöztem el ide Egerbol ez sokkal jobb hely.

17/F



2021. jan. 17. 01:40
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja és az összes jó csaj az enyimé volt!
2021. jan. 17. 01:41
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
XDDDD Az év vicce kec
2021. jan. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Na legalább halgattál rám előző kérdéssednél. Tudod ha megváltoznál akár az egész ország császára is lehetsz. Még Orbán is fejet hajt majd előtted!
2021. jan. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Te vagy a Jóska?
2021. jan. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Uram,parancsolóm,várom utasításaidat!
2021. jan. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Te még csak kispöcsös vagy.
2021. jan. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan diszkócsík nyírva a hajamba oldalt és pitbullom is van, sokkal királyabb vagyok nálad.
2021. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Igenis, Kedves Vezérem!

Még Eger császára is Te vagy!

2021. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2021. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Jól van hagyjad már 9-es. Már Eger-Heves megye és környékén is el lesz ő intézve eléggé. Bár megérdemelné, hogy Szekszárdiak és mások is basztassák de elég az ha mi cselekedünk. Amúgy is én és pár válaszoló már le írtuk neki a problémánkat. És élőben is elmondtuk vagy idővel valszeg hamarosan elfogjuk neki mondani. Már ha hajlandóak leszünk ezért oda menni hozzá. Vagy esetleg megkérdezi tőlünk, hogy beszêlhetnénk e ahogyan illik. Én max ha lesz időm rá megmondom neki elöben ismét! Itt ezen az oldalon meg hagy szorakozzon amíg majd a modik ki nem tiltják utána meg nem adnak neki ip bant. Addig jó néhányan legalább szakadnak. Rajta, de én már meguntam. Tehát a megválaszolt, figyelt kérdések listájáról törlöm ezt is. És amíg nem írok alá megint semmit, nem kell látnom az interakciókat sem XD!
2021. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!