Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hétköznapi használatra jó ez...

Hétköznapi használatra jó ez az óra?(többi lent)

Figyelt kérdés

Egy ilyen órát kaptam apumtól nemrég és nem tudom,hogy suliba vagy otthon ezt felvegyem-e? Vidéken élek de a sulim városban van,oda jó hordani vagy nem az a kategória?

Óra: [link]



2021. jan. 17. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Na a drága órás troll visszatért...

Ha kapnék is ilyet sem hordanám, elég ronda.

2021. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi? Ez egy karóra. Arra való, hogy a kezeden legyen. Fürdéshez ajánlott levenni, máskülönben azért lett kitalálva, hogy rajtad legyen. Nem értem a kérdést.
2021. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Troll yt.
2021. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, hova máshova hordanád, hétvégén mikor a kanapén fekszel és az xboxon játszol? Általában az órát hétköznap szoktuk hordani, hogy a segítségünkre legyen, hogy ne késsünk el, illetve ha egyéb más funkciókkal is bír, akkor abban. Emellett persze van aki otthonra is hordja, vagy megszokásból, vagy pulzust mér, stb... ugye az okos óráknál az idő lassan másodlagos. Szóval nem értem a kérdésed, miért ne hordhatnád hétköznapokra? Ja, hogy csak egy troll vagy, és provokálni próbálsz, úgy már más...
2021. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ez az óra, használtan több mint 6 és fél millkába kerül. A "T" kérdező azt szeretné elérni, hogy mi, az egyszerű pórnép elszörnyülködjünk. Javaslom, hordjad nyugodtan, sőt a strandra, a focihoz a grundra, balkezes szkanderhez is, vedd fel nyugodtan.
2021. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem veszünk órát; ennyiért két kocsit kapsz. Tedd félre; jól jöhet majd később. Meg én egyébként leállítottam volna a szüleimet, ha ilyet akartak volna adni nekem; inkább adják ide a pénzt; ennek bőven töredékéért meg lehet venni egy órát.
2021. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A neten 500 forint egy óra, az is épp úgy mutatja az időt, mint a 6 milliós.
2021. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy troll a kérdés.


De a 6-os válasz, "ennyiért nem veszünk órát"... Meg lennél rökönyödve, mennyiért léteznek, és vesznek emberek órát :D.


Kivetíted az órát a saját anyagi helyzetedre. Gondolom te nem vagy olyan helyzetben, hogy 6 millióért órát vegyél. Te 2 autót vennél belőle mondjuk 3-3 millióért.

De ahhoz már hülye vagy, hogy tovább gondold... Aki 6 milliós órát vesz (ami újan mondjuk 10), az nem gondolod, hogy rászorul a 3 milliós kocsira :D. Annak áll otthon 3 darab 50 milliós kocsi.

Gondold el... Áll otthon egy Maserati, egy Porsche, meg egy Merci. Órát akarok venni 10 millióért, és jössz te. Kiröhögsz, hogy hülye vaaagy? Ennyiért órááát? Miért nem veszel ennyi pénzből egy 3 milliós használt Skoda Octaviat meg egy Dacia Dustert? Ja igen.

Álljunk át fejbe :)


Imádom amikor az átlag ember megmondja a tehetőseknek, hogy milyen hülyék, mennyivel jobban el lehetne költeni a pénzüket.


#7-es válasz... Persze. A 150 milliós Rolls Royce is ugyanúgy elvisz a boltba, mint a 300 ezres Swift.

2021. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Üdv!

Nem,egyáltalán nem "troll" kérdés, és nem más embereket akarok hetcelni vele....

Nem is vagyunk túl jó módu család,a szüleim elváltak,én pedig anyummal és a mostoha tesómmal élek. Egyedül apumat ha mondhatnám tehetősebbnek,de egy drága órával úgy see tudja kárpótolni azt,hogy elhagyott és nem törődött velem....de nem ez a lényeg. Én csak azt akartam megkérdezni(pont amiért van a kiakadás),hogy ha ezt a suliban hordanám minden embernek az jönne-e le ,hogy csak menőzni akarok vele,amit amúgy nem is tudnék mivel nem az én pénzemből van,csak kaptam.

2021. jan. 24. 20:51
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg nem a troll vagy...


Nem mennél vele semmire.

Az emberek, pláne a fiatalok, 99%-a nem tudja megkülönböztetni, hogy ez egy 6 milliós Hublot óra, vagy egy 600 Ft-os Ali-s bóvli. Ahogy #8 írta, ahol egy ilyet értékelni tudnak, az egy teljesen más szint. De ott nem is egy ilyenje van valakinek hanem jó pár, alkalomhoz illően. Tehát, ott ha Adidas melegítőben mész egy ilyennel a kezeden, még kb. ki is röhögnek (képletesen), hogy nem alkalomhoz illő.

Saját tapasztalat, hogy a 100k+ órámat is csak alig 1-2 ember értékelte, egyáltalán tűnt fel neki, hogy ez valami. És ők sem éppen kisiskolások, vagy éppen átlag melósok voltak (Ellenben nekik sem egy jobb órájuk van.) Van egy szint, ami felett egy férfinek kb. az egyetlen komolyabb kiegészítője, "ékszere" az óra.


#1

2021. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!