Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legnagyobb, kínos,...

Mi volt a legnagyobb, kínos, vagy simán csak vicces hülyeség, amit véletlenül, balf*szságból csináltatok? Kezdem én!

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy ez volt a legnagyobb hülyeség amit csináltam, de ez jut eszembe és megüti a szintet.


Sokáig voltam kint a hidegben az utcán télen.. és bejöttem a jó meleg házba. Az éjjeliszekrényem közvetlenül a radiátor mellett van, én meg odaraktam a jéghideg telefonom mellé, majd legközelebb amikor használni akartam, akkor láttam, hogy rendesen végigrepedt a hőtágulástól a kijelzője.


2021. jan. 17. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Egyszer véletlenül komolyan válaszoltam egy, a Humor kategóriába feltett kérdésre.

Nagyon kínos volt.

2021. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Felmásztam részegen egy villanyoszlopra. Utána véletlenül rádőltem. Szarrá rázott majd leestem. Utána jött egy rendőr, addig cimborám össze szedett és elmentünk. Megtalált és mondta h mutassam a tenyerem. De én a felkarommal dőltem rá. Tovább engedett. Otthon megnéztem. Csontig égett a hús. Na az f@szság volt.
2021. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazat mondtam a főnöknek a "hogy vagy" kérdésre. Aznap kirúgtak.
2021. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Én egyszer véletlenül a WC mellé ültem azt azt fel ment bennem a pumpa.
2021. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Felment a pumpa, like literally?
2021. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Takony részegen segíteni akartam a haveromnak hugyozni😅
2021. jan. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
#5 ez egy 100 éves vicc, ne vedd komolyan.
2021. jan. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!