Mi volt a legnagyobb, kínos, vagy simán csak vicces hülyeség, amit véletlenül, balf*szságból csináltatok? Kezdem én!
Nem biztos, hogy ez volt a legnagyobb hülyeség amit csináltam, de ez jut eszembe és megüti a szintet.
Sokáig voltam kint a hidegben az utcán télen.. és bejöttem a jó meleg házba. Az éjjeliszekrényem közvetlenül a radiátor mellett van, én meg odaraktam a jéghideg telefonom mellé, majd legközelebb amikor használni akartam, akkor láttam, hogy rendesen végigrepedt a hőtágulástól a kijelzője.




válasza:Egyszer véletlenül komolyan válaszoltam egy, a Humor kategóriába feltett kérdésre.
Nagyon kínos volt.




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Én pl Az egyik babámat kiakartam festeni pillangónak. Csak kb. 2 éves lehettem és tollal álltam neki! Ja és hogy passzoljunk magamat is kifestettem! :D Az én arcomról szerencsére lejött, de a babán még míndig rajta van. Csak azt sajnálom, hogy a baba anyukámé...
Nálam mindig a reggeli készítésnél akad valami az álmosság miatt :D Volt már olyan hogy elkészítettem a gabonapelyhet, de a gabonapelyhes zacskót a hűtőbe raktam vissza, a tejet meg oda ahol a pehely volt.. :D Meg olyan is volt hogy a joghurtos kanalat a kukába, a...
Én Pl: Megettem egy csomó falevelet + néhány vékonyabb ágat. Meg kutyaként rohangáltam az úton.(Nem tom márt.)
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




