Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki telefonbetyárkodott...

Valaki telefonbetyárkodott közületek?

Figyelt kérdés
Hogyha igen, mit mondott és kinek?

2021. jan. 19. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

pont ma láttalak annál a baromságos álmok kérdésnél :)


na amugy én nem de anyukám felhivta a keresztanyját kiskorában és mondta hogy meghozták a rendelést,a kinyithatós ajtajú hűtőszekrényt

2021. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mit szólt a keresztanyja?😅
2021. jan. 19. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik haverom random embereket hívott föl, hogy itáliai harci kakast szeretne venni a lányának, mert a lánya sokat verekszik, és így talán le tudná vezetni az indulatait (a lánya).
2021. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még most, felnőttként is csinálom. Józsi barátomat szoktam megviccelni, de fogalma sincs, hogy én vagyok az. (Griffmadár Péter) :)

https://www.youtube.com/watch?v=xixCqMy-ekQ

2021. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
80%

Fhuu, hát voltam táborozni Pusztulatfalván (mi csak így hívtuk) és valaki a sok f@sz meg káromkodás mellé felírt egy telefonszámot hát persze h felhívtuk. A srác nem emlékezett h ő írta volna, azt mondta h téves szám. Felhívtuk mégegyszer és az anyja vette fel, képzelhetitek😂😂

Amúgy abban a táborban volt az is h rossz hegyet mászunk meg de a hegytetőn vettük csak észre és az is amikor a bátorság próbán felvittek minket eső után egy randim hegyre és egyedül kellett lejönnünk zseblámpa nélkül😂😂

2021. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagy élmény lehetett! :D
2021. jan. 20. 08:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
meg ijedt hogy nem is rendelt kinyithatós ajatajú hűtőszekrényt de aztán anya elmondta hogy ő az
2021. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

a tabletem anyámnak ismeretlent ir gondoltam beütöm a google forditoba ogy jó napot rátettem a tabletem a telefonra(ahova a google fordito volt)

és ugye meghallgattattam és nagyon megijedt meg csináltam hogy telekom néven irtam neki és ugye ismeretlen jön be de aztán elmondtam én vagyok xd

2021. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Régebben csináltuk azt, hogy felhívtuk a tudakozót és hülyeséget kérdeztünk a nőtől, aki felvette. Ő meg elkezdte keresni és mondta a találatokat. Utána lerakta és nevettünk rajta egy jó nagyot.
2021. jan. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!