Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért figyel engem állandóan...

Miért figyel engem állandóan Selena Gomez?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van belőle. Még mindig ott ül a szobám sarkában. Általában azt szokta figyelni, ahogy tanulok, de ha például lemegyek vacsorázni akkor követ. Egyébként egyéb baj nincs vele, csak néha meg kell etetni, de nagyon irritál, ahogy figyel.

#Selena Gomez #zavaró #NAGYONNAGYON ZAVARÓ!!!!
2021. jan. 21. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert, átküldtem hozzád, és szerencsére szót fogadott. 2 hétig beszéltem neki, mire végre elment innét.
2021. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Húzzál zacskót a fejedre; legalább te nemlátod, hogy ő figyel. De azért légző -és táplálkozólyukakat hagyjál ki. Vaalmint, ha akkora a zacskó; akkor ürítőlyukat is. Csak arra legyél tekintettel (tekintettel igen, zacsküval a fejeden XD) , hogy ne lógjon bele a vécészetbe.


De egyébként az is egyszerűbb megoldás, ha napszemüveget teszel rája; így pedig, tehát ha rája vagy; nem látod, hogy ő merre néz. Így már pacek lesz.

2021. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
*Egyébként meg küldd át a Józsiékhoz, ő biztos, hogy örülne neki; kivéve, hogyha az első válaszoló a Józsi anonimként. :D:D
2021. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Bocsánat... De MIVAN???
2021. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Bocsánat... De MIVAN???"


Csókolom, Demi/Ági van?:)


Semmi baj nincs, el van nézve, egyébként kedd. :) [Ha nagyon elnéztem, akkor szólj.:)]


Demi és Sel barinők lehetnek, tehát lehet, hogy lesz Demi is :)

Az "Ági van?"-os egy nagyonrégi reklámból van. :):) Lehet, hogy még meg se voltam akkor; nekem az 70-es évekből rémlik, hogy az volt a videó felirata, amiben láttam, én meg 92-es vagyok amúgy tehát. :):)


Nekem amúgy egyszer volt olyan, anya adott pénzt, és mondta, mit hozzak a boltból. Így nézegette, hogy hogy adja, hogy a leg praktikusabb; és akkor a végén azt mondta töprengése után, hogy: "Adok egy ötezrest. De elszámolni vele!." És akkor én meg viccből kérdeztem, hogy "És ha nagyon elszámolom"?:D:D Erre már nem emlékszem, mi volt a válasz, de szóval funni volt maga a szituáció. :):) Funnivá tételeződött. :):):) :) [Funny/Fán(n)i= vicces angolul.:) De én sokszor funninak mondom u-val, mert cukinak találom; valamint viccesnek még. :) Az funniaz. :):) Annak találom meg. :):) ]

2021. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!