Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy tudnák megszabadulni a...

Hogy tudnák megszabadulni a Lepontozódémontól?

Figyelt kérdés
Manapság már félek feljönni ide a gyk.-ra, mert rettegek a Lepontozó démontól, meg nem is válaszoltam a kérdésre de már 0% hasznossági indexe😰, olvastam praktikákat mimthogy szórjuk meg a telefin kijelzőjét egy evőkanál sóval, aztán szipózúk be, vagy porszívóval símogassuk meg az alaplapi diódákat, így kiszipantva a démont, nektek mi jött be idáig, jó lenne nem új telefont venni emiatt, ha már a köcsög Motherbookdriverek megszálták a gépemet😭

#Lepontozódémon #Motherbookdriverek #Ez a kérdés real #Az Antitroll
2021. jan. 26. 22:37
1 2 3 4
 1/31 LeonScottKennedy ***** válasza:
35%
Na jó, ez jó volt xD.
2021. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
9%
Csalás kódokkal próbálkoztál már?
2021. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
29%
Megadom a számlaszámom, átutalsz 20 ezret, és küldök egy rontáslevételt sms-ben.
2021. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

#2 Elővettem a régi san andreas-os cheat kódokat, de rájöttem hogy azok ps2-höz vannak, és amúgy se idézném meg CJ dzsint

#3 Viccelsz akkor már veszek egy új telefont, aztán veszek rá hermetikussan záródó tokot, meg avst előfizetést, basszus Magdi nem dolgozik ilyen drágán, pedig az univerzumot nem kis munka lehet befogni.

2021. jan. 26. 22:52
 5/31 anonim válasza:
40%
"11000ft/per jóslás" "Bizonyára megtréfált az univerzum bocsásd meg tévedésemet" Mekkora forma volt ez a Magdi 😂😂 Szerintem keres fel démonüzőket 😂 Zeusz mester vagy ki szokott lenni az rtl-en. Ő mindent vállal. 😂
2021. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Azt mondod hogy ez a Zeus master most a korszakos zseni? Jó tudni azért remélem óvatos lessz, atelefonom nem bírja jól a túlfeszültséget😨
2021. jan. 26. 23:16
 7/31 anonim ***** válasza:
47%

nincs démonűző app?

vagy szólj Nuku Gróf-nak, ő majd nullázza a 0-ákat. a Likes Wars


(viccen kívül most nézem csak hogy a STAR WARS rendezőjének George Lukas-nak csak a magánhangzókat kicserélve George Likes lesz. Így valóban LIKES WARS...)

2021. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
11%
Az alaplapi diódák poszívóval történő simogatását én is olvastam, de nem tudom kipróbálni, mert egyrészt nincs porszívóm, másrészt nem ismerek fel egy diódát. Helyette azt találtam ki, hogy megmosom a telefont, és működött! Azóta arról a telefonról egy kommentet sem írtam, amihez hozzáfért volna a lepontozódémon.
2021. jan. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
28%
Lehet, hogy sügér vagyok estére ehez..."meg nem is válaszoltam a kérdésre de már 0% hasznossági indexe".... De lényegében a lepontozódémon, itt gyakorin pontozza le a válaszaidat?
2021. jan. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
43%
Én vagyok a lepontozódémon! Hehehe, nem tudtok ellenem tenni semmit! 👹😱
2021. jan. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!