Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha megettem egy kis levegőt,...

Ha megettem egy kis levegőt, az baj?

Figyelt kérdés
Most kijjebb fogtok kacagni, de megettem egy szelet légteret, úgy is mondhatni, hogy eltünedezett a gyomromban. Nyam-nyam! Most mi a herecsattogtató kőszáli kengurús borsólevest csiszoljak??
2021. jan. 29. 08:57
A kérdező szavazást indított:
Ettél e léget?
Én vagyok a király!
Fingottam.
Ki fia vagy? S mért pont azé'
Hejj, de hogyaszonggya sááárguuul mááár a kukoricaszááár
Itt vannak! Köztünk élnek!! az ufoookoook ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Amerika kapultált.
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Még csiszolni kell a levest a csattogtatóval.

Igen baj mert nem osztottak meg mással! legközelebb hagyj nekem is, nekem is!

De milyen volt sós? Vagy gyümölcsös?

2021. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdésed, én meg a válaszomat, szóval úgy esett, amikor akkortájt tán alkuhulus befolyásoltság dolgát véltem felfedezni önvalómon, ekkor lépett közbe a lábam, miszerint majdnem elestem, de szerencsére akkor már a földön voltam. Egy szó mint négyezerhétszázhuszonháromegésznyolc, szóval az történt, hogy léget nyeltem, tuggya makkomhegye(vége szép volt 81-be), hogy milyen izesítésű vót a lég.
2021. jan. 29. 09:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagyis beszorult a levegő ha jól értem. Az nem nagy gond de kellemetlen.

Ha csak benyeltel egy kis levegő azzal nem lesz semmi. Én ásítás után mindig nyelek egy kis levegőt.

2021. jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:
Ebből habosbüfi lesz.
2021. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Legalább megállt benned az ütő, miközben benyelted a jó kis füstös-friss levegőt?

Ha herét csattogtatsz, arra ügyelj, hogy a két heregolyó összekoccanásakor cuppogó, cupákoló hang keletkezzen! Az mutatja ugyanis, hogy a golyók jól fejlettek és egészségesek.

2021. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mansour ***** válasza:
Szerintem mindent egybevéve, felülről, alulról és hátulról vizsgálva és revidiálva nem baj. Másfél légköbméterig tünet- és adómentes, afölött súlyosabb impedanciákkal kell kalkulálni. Gasztroenterológiai perspektívából nézve vertikális erupciók bekövetkezése predikatíve nem kizárható.
2021. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fujd ki gyorsan mert ha nem akkor légi pályára állsz és a NASA törheti a fejét,hogy mi az a békalencsés rosseb lehet a monitoron mert légypiszok nem lehet mert a tarkarongy bűvész már eltűntette volna mint Hudini az aranypálmát.
2021. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy kis levegőt ettél meg, az nem nagy baj. :)
2021. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!