Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha valaki önkielégítést...

Ha valaki önkielégítést végez,az gyilkosságnak számít?És ha ezt már többször is elkövette,akkor az illető egy sorozatgyilkos?Vagy ha valaki nővel közösül,de nem benne megy el,akkor a nő a tettestársa?

Figyelt kérdés
Ezt azért írtam a humor kategóriába,mert vicces az elképzelés.De viszont ha jobban belegondolunk,akkor valójában tényleg ez történik.De ha pl. valaki spermabankba jár,akkor ezzel jót tesz másoknak és önmagának is egyszerre,és még fizetnek is neki érte,persze csak akkor ha az illető ondóját egészségesnek ítélik meg.

2021. jan. 30. 23:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell bankba vinni. El kell adni a szupermarketeknek és hipermarketeknek...a vevők meg azt csinálnak vele, amit akarnak...
2021. jan. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Annak és elég szigorúan is veszik jobb ha törlöd a kérdést nehogy lenyomozzák az ip címed
2021. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2.:Nem hiszem,én a spermabankos csávó vagyok.
2021. jan. 31. 00:45
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Egy spricc közben úgy 10.000.000 kis géntolvaj hagyja el a testet tekeregve, hogy a nőben túlélősdi maratont fusson a petesejtig. A petesejtbe általában egy jut be és ennyi. A többi elpusztul. A kérdésed hatalmas baromság de igazad van mert vicces elképzelés.


Nézd meg a virsliparty című filmet. ;)

2021. jan. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
A himivarsejt ahogy a petesjt is csak egy sejt. Amennyiben egyesülnek akkor egy idő után az embrió már ha úgy vesszük emberi élet.
2021. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

1.,2.,4.,5.:Nagyon Szépen Köszönöm mindenkinek a véleményét! :)

4.:Igazad van,erre nem gondoltam.A Virsliparti c. rajzfilmet láttam már,csak nemtudom mi köze van ennek a megtermékenyítéshez.Én inkább a Nicsak,ki beszél! filmeket ajánlottam volna már akkor,vagy Woody Allen Amit tudni akarsz a szexről... c. filmjét,na ez egy alap film,ebben a témában.

2021. jan. 31. 15:03
 7/20 A kérdező kommentje:
Előzőhöz 4-esnek:Vagy ha rajzfilmet szeretnék róla nézni,akkor megnézem az Egyszer volt,hol nem volt,volt egyszer...Az élet-et.
2021. jan. 31. 15:16
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

A fantáziavilágod miatt írtam ezt a rajzfilmet.

4#

2021. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8.:Értem,akkor rosszul ítélted meg a fantáziavilág(om) fogalmát.Köszönöm a válaszod!
2021. jan. 31. 17:19
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

1000 éves vicc:

- Mi az abszolút tömeggyilkosság?

- ?

- Egy marék ondót a falhoz vágni.

2021. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!