Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha sokat szaunázok tényleg...

Ha sokat szaunázok tényleg összemegyek?

Figyelt kérdés
Szóval a ruhák ugye a hőtől összemennek a gépben, és arra lennék kíváncsi hogy ha sok időt töltök egy szaunában, ott ugye magas a hőfok, akkor lehetséges hogy összemegyek?

2021. febr. 2. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha 2m felett van a magasságod!

Te magasságos...

2021. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Igen. Anyám hetente szokott szolizni, 2 hónap alatt 20 centit ment össze.

Attól félek hogy egyszer csak eltűnik :(

2021. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én régen sokat szaunáztam, és össze is mentem. Megközelítőleg 2-3 mm-t. Szerintem a sok kiizzadt víz lehet az oka.
2021. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Sok évvel ezelőtt volt egy ilyen kész átverés videó. A szaunában még nyitás előtt elbújt egy kopasz törpe. Majd a pultos nő kinyitott és első vendége egy 2 méteres kopasz pasas volt, aki bement egy gyors szaunára. Majd elkezdett jajveszékelni, hogy segítség, valami szörnyűség történt. A csaj bement, és a kis kopasz törpe rontott ki, hogy a géptől összezsugorodott. Ezt többször is eljátszották, de mindegyik pultos nő azonnal gyanút fogott, kivéve egyet. Ő kis híján sokkot kapott és sikítva rohant ki az utcára segítséget kérni. Annyira kikészült, hogy végül nem is engedte leadni a felvételt. (Pedig annyira megnéztem volna...) :D
2021. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne bánkódj ! Akkor elmehetsz hupikék törpnek ! :)
2021. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bénabakter ***** válasza:
Még jó, hogy a HUMOR kategóriába írtad...
2021. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!