Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Így jó úton járok? 😀

Így jó úton járok? 😀

Figyelt kérdés
Ma betettem a bevásárlókocsiba egy salátát, de később úgy visszadobtam, hogy csak nyekkent 😀 vettem helyette 12 db os kókuszkockát. 😀

2021. febr. 21. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 12 üveg kilós nutellát kellett volna.
2021. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tegnap ettem. Nutellás palacsintát :-P Nem lehet minden nap ugyanazt. Tegnapelőtt meg marlenka volt :-P 😀 de szerencsére edzek. Az a baj a salival, hogy nincs tőle erőm. A sütiktől bivaly vok 😀
2021. febr. 21. 09:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, minek kell idejönni provokáni a népet, amiért te ilyeneket eszel...

Ha lemozgod és nem hízol ezektől a kajáktól akkor oké, ha nem ez a helyzet, akkor a cukorbetegség útján jársz, nekem pl az nem számít "jó útnak"

2021. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem után járok, hanem előtte 😀 Amúgy meg nehogy már pár sütitől cukorbeteg legyek 😀 te félre vagy informálva, vagy totál átmosta az agyadat a sportmagazinban látott photoshopolt alakok 😀
2021. febr. 21. 09:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az elhízás a legnagyobb kockázati tényező (a genetika mellett) a cukorbetegség kialakulásában, nem az mit eszik az ember. Ezért írtam, hogy ha hízol ennyi kajától akkor változtass, ha nem akkor meg tényleg csak tiszta energiára van szükséged az edzéshez
2021. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Haha!😀
2021. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze az úthoz. :)

De szerintem javíttasd meg a dzsípi-eszed; mert eltévedtél. Akár a kókuszbonbont eszed; akár az egy salit.

2021. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!