Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a legkedvesebb rémálmod?

Mi a legkedvesebb rémálmod?

Figyelt kérdés
2021. márc. 11. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 3 ufo állt az ágyam előtt.Nem tudtam megmozdulni.Visítani akartam de nem tudtam.Brutál rémület volt.Apámmal aludtam, ő meg meg sem mozdult.Azóta utálom az ufókat.:D
2021. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Utálod?
2021. márc. 11. 19:08
 3/12 anonim ***** válasza:

Általában nagyon érdekeseket szoktam álmodni, de szerintem ez volt az eddigi legfurább:


Szóltam apámnak, hogy menjünk el plázába, mert szükségem lenne néhány új ruhára. Amikor megérkeztünk a pláza belülről olyan hatalmas volt, mint amilyet még életemben sosem láttam. Hiába a ruhák miatt indultunk el inkább a könyvesbolt részlegnél néztem körül, mert itt tényleg mindenféle olvasmány meg volt található. Miközben nézelődtem, megláttam egy 8-10 év körüli agyonsminkelt kislányt - az aranybarna alapozó fénylett az arcán, szemhéjára vagy három réteg ezüstszínű, csillámporos szemhéjfesték volt kenve - az anyukája pingálta ki, egyedül az arccsontjára szabájtalanul, túl vastagon meghúzott, ráadásul ugyanazzal a szemfestékkel készült kontúrvonalak voltak a kislány művei.

Ki gondolta volna, de a felnőttnek kifestett gyerek valami rejtélyes módon eltűnt a tömegből, és persze egy álomban ki másnak kellene megkeresnie, ha nem nekem?

Rögtönzött kis csapatammol, ami apukámból, egy dilis nőből - akit csak akkor ismertünk meg - és 6ix9ine-ból állt - akinek nem vagyok a rajongója, de a plázában igen csak tisztelhették, mert kiragasztottak róla egy óriási plakátot, amin fehérre lakkozott körmökkel szerepel (a manikűr elég trehány módon volt megcsinálva) és egy könyvet is találtam ott, amely az életéről szólt.

Nem négyen indultunk el egy irányba, hanem szét váltunk, apukám ment a bolondos nővel, így nekem Tekashi jutott.

A lányt úgy találhattuk meg, ha megleljük a plázában ugyanazt a sminket, amit ő viselt. Természetesen rengeteg kozmetikai termék ékeskedett a polcon, ezért lelkes társam így szólt hozzám (magyarul):

-"Én ehhez nem értek." - majd eltűnt a tömegben és sosem láttam viszont. 😢

Habár nem vásároltunk semmit és még az elveszett gyereket sem találtuk meg, akkor is eljött a vásárlás ideje. Apukám beállt a kasszánál várakozó sorba, amikor megrökönyödeve vettük észre, hogy egy ogre közelít felénk. (ebben a plázában aztán tényleg minden van!) Az emberek szoborrá változva figyelték, ahogy megindul feléjük, miközben én beugrottam a pult mögé, gondoltam, jó rejtekhely lesz. Persze a hatalmas ogre azonnal hátra nézett és meglátott, szóval megfordult és elindult felém... Persze nem bántott, még egyik álmomban sem haltam meg, vagt ilyesmi.


Na, hát ez lenne a "legkedvesebb rémálmom", tudom nem annyira ijesztő, de lehetséges, hogy nem valamkor készítenek egy "Pláza" című horror filmet. 🙂

2021. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ui.: bocs, hogy ilyen hosszú lett 😅
2021. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Wadmalac ***** válasza:

A kérdés faca oximoron.


:)


Sokszor álmodtam már, hogy fingom nincs, hol parkoltam le az autót, keresem, nem találom és nem tudom, hogy ellopták-e.

2021. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy azt álmodtad, hogy nincs fingod, mert az elég gáz ugye
2021. márc. 12. 10:54
 7/12 Wadmalac ***** válasza:

"azt álmodtad, hogy nincs fingod"


Nos, az akkor gáz, ha lenne, de nem tud kijönni.

Nem, még sosem álmodtam, hogy Zeppelin lennék. :)

2021. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Aha...Azóta nem szeretem őket.Bar lehet én is az vagyok.🤔
2021. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, bocsi a hibák miatt is: *csapatommal, *hogy valamikor készítenek (nem nélkül)
2021. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Képes voltál elolvasni azt a hosszút?
2021. márc. 12. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!