Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nem sikerül a manifesztáció?...

Nem sikerül a manifesztáció? A többi lent.

Figyelt kérdés

Olvastam olyan embereket, akiknek nem működik, és felfedeztem a leírásokban a közös elemet, hol rontották el a manifesztációt!


Azért nem működik a manifesztálásuk mert nem a megfelelő csatornáikon futnak végig a szellemi energiák!

Például én szendvicset úgy manifesztálok, hogy a szellemi térben felveszem a kapcsolatot a szendvics archetípusával, ez élénken megjelenik lelki szemeim előtt. Ezt ezután átadom a teremtő képzeletemnek, aki belekezd az összetevők analizálása által a hozzávalókat a szendvics premanifesztációs fázisában elővenni a hűtőből.

A szendvicsenergiákat végül a szusumnámon keresztül a karjaim nádijain átáramoltatva a tenyércsakrámba vezetem.

Majd a levegőben az asztal felett szeletelő és körkörös mozdulatokkal a Taóval összhangban ősi tibeti varázsjeleket írok le.

Itt nagyon fontos az egyensúly, nehogy túlmanifesztáljunk a szendvicsbe egy-egy összetevőt. Ebben csak és kizárólag a tapasztalatunk segít.


Végül az utolsó mozdulattal a szendvics rejtélyes módon köddé válik!

Mi ez, ha nem maga a varázslat!

És kezdhetek minden elölről!

Elrontottam valamit szerintetek???

És a sör manifesztálásánál is ugyanez játszódik le!!

Hova lesz az a rengeteg korsó sör?


Kik tehetnek erről Szerintetek!

S.O.S.!!!



#pénzenergia #konyhatündér #manifesztáció #szendvicsrém #nadrágbőség
2021. márc. 17. 21:27
A kérdező szavazást indított:
Interdimenzionális lények tudós tagjai kapkodják el a szendvicseimet az ötödik dimenzióból további elemzés céljából
Kis szürke plejádiak a csészealjaikon állítják meg az időt körülöttem és térítik el a szendvicsemet humán-szendvics hibrid létrehozása céljából
Az 5G tornyok interferenciát okoznak a mikrohullámú sütőm magnetronjában ami így nullteret gerjeszt és annihilálja a szendvicsatomokat
Az elátkozott kenyérpirítóm az oka, amit ebayen vettem és kellék volt a Szellemirtók 2-ben, féltékeny lehet a mikrosütőmre
Poltergerjesztés van a konyhámban. Szereljek fel hőkamerát és szenteltvízzel mossak fel legközelebb
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Képes vagy ennyi energiát pazarolni egy troll kérdésre? Nagyon unatkozhatsz...
2021. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 Igen! Igazad van! Energiát pazaroltam el! Ez az! Hát nem bevonzottam a szendvicset hanem elpazaroltam azt!! Így tűnik el a zenergia! Egész végig ÉN voltam a közös pont minden eltűnési esetben én meg azt hittem mások tehetnek róllla! Köszönöm hoyg felnyitottd a szemöeim!!4!!
2021. márc. 17. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Végre egy humoros kérdés, amin nevettem is.


Én úgy szoktam, hogy vizualizálom az elkészült szendvicset, majd nekilátok kollektiválni a szükséges összetevőket még archaikus állapotban. Ezután a fizikai lényem energiáit felhasználva manifesztálom három dimenziós szintre, és voilá! - meg is lehet enni.

2021. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!