Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van valami vicces sztorid...

Van valami vicces sztorid amit elmesélnél hozzászólásban?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Van.
2021. márc. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer szarba léptem.
2021. márc. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Bent voltam a boltban, ahol az egész munkaerő mindenhova hangosan odaköhögött. Mikor kimentem, és felnéztem a táblájára, ez állt rajta: "Kuc-Kuc ABC".
2021. márc. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Farsangon irodalmi szereplőknek kellett öltözni. Én voltam a csodaszarvas egyik osztálytársam Petőfi, Másik Arany, harmadik Kukorica Jancsi, negyedik pedig Edward király. Kukorica Jancsi és Edward király összeverekedtek valamin, és Petőfi meg arany pedig védték az "alkotásaikat". Ugyanazon a farsangon az osztály ordítva énekelte el az orosz vakcinát.
2021. márc. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Az önkiszolgálós pultnál mindig van amit nem tudunk anyammal,azt hiszem a pogácsát nem találtuk.. Vagy valami húst vagy nem tudom ês le kellett csipantani mutatta egy nő,de annyira máshol járt az agyam hogy nem figyeltem és különböző "semmiresevaló" diszeket nyomkodtam a gépen hogy aszondja akkor hogy is mutatta?..


😂😂

2021. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elindultam dolgozni, szállnék fel a metróra. Előtte a virágárus a szokásos rózsaszín helyett kék kirakatból nézett kifelé. Nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget, mert hát a mi macskánt is enni ad egy borznak.
2021. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!