Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért tör rám a röhögőgörcs?

Miért tör rám a röhögőgörcs?

Figyelt kérdés
Egyedül ülök és hirtelen valami vicces eszembe jut akkor elkezdek röhögni és nem birom abbahagyni

2021. márc. 19. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Mert hüle vagy:D
2021. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert élénk a fantáziád és nagyon erősen el tudod képzelni azt a vicces dolgot, mintha újra átélnéd! Ehhez hasonló velem is gyakran előfordul. Én nem szoktam röhögőgörcsöt kapni, csak simán nevetek, persze hangtalanul, nehogy kérdezgessenek, hogy mi történt. Azért nem szeretném elmagyarázni nekik, mert általában magam találok ki egy vicces jelenetet és elég ciki lenne elmesélni! De ismerős az érzés, nem vagy egyedül, csak azt nem tudom, hogy ha csak valami eszedbe jut, miért tudsz nevetőgörcsöt kapni!:'D
2021. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát csak nevetek és arra gondolok hogy mi lesz ha nem birom abbahagyni es igy tovabb megy. megnyugodtam h nem vagyokvele egyedul
2021. márc. 21. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én így nem tudnék élni.😂 De ki tudja, lehet eljön az a korszak, amikor ezzel kell éljek.... Na mindegy, átvészelem valahogy!🤗

Második voltam. :)

2021. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!