Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen vicces esetek történtek...

Milyen vicces esetek történtek veled életed során ? Tudsz mondani konkrét szitut ?

Figyelt kérdés
Írjatok valós, vicces élményeket, szeretnék jót röhögni. 😀😆😄

2021. márc. 24. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3 évesen fürdés után meztelenül melegítettem a seggem a nappaliban lévű kandallónkkal, és nekinyomtam véletlenül a tűzforró fémnek az alfelem. 3 hétig sírva kuláztam... A szüleim meg szétröhögték magukat :(.
2021. márc. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen tesiórán ilyen terpeszes rúdon átugrós gyakorlatot kellett megcsinálnunk, én meg elrontottam és hangosan felkiáltottam, hogy "B@szd meg!" A tanár: "Ez nekem szólt?". Leírva annyira nem viccig, de mi anno szétröhögtük magunkat(meg a tanár is :D).
2021. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon rossz a névmemóriám...

Jött egy kolléga, fiú, csendes, (én cserfes vagyok) gondoltam oldom a feszültséget kérdezgettem, bemutatkoztunk, mondtam is neki, hogy valószínű még megfogom kérdezni a nevét (Gergő)...ne vegye sértésnek.

Egy régebbi kolléga srácról kiderült, hogy jó barátok és néha följött hozzánk (Gábor).

Mikor legközelebb oda jött hozzánk csak nekidőlt az ajtófélfának és hallgatta, hogy mi beszélgetünk... -gondoltam, hogy szóra bírom és megkérdeztem tőle, hogy szereti, ha Gabinak vagy Gábornak szólítják...Ő rám nézet nyugodt hangon azt mondta:Gergőnek:) (még jó, hogy én ültem, mert össze esetem volna a nevetés és a szégyen keverékétől..

Úgy nevetett mindenki, hogy azóta is emlegetik...ez már 4 éve volt. Már egyikőnk sem dolgozik ott, de ha néha összefutunk, tuti, hogy szóba jön.

2021. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Porschevel megálltam a bolt előtt egy kisebb faluban. Idejöttek hozám 3 falubeli fogalmazzunk úgy nem túl jól öltözött roma származású 15-16 éves lány.

Amikor az autót lezártam, úgy meglepődtek, hogy köszönni is elfelejtettek, egyből a közepébe vágtak, hogy nem e hoznék nekik valamit a boltból. Gondoltam, három csokiba nem fogok belehalni, megkérdeztem mit szeretnének.

Arra számítottam valami csoki, bonbon, vagy valami különlegesebb energiaital, amit meg nem volt lehetőségük megkóstolni, elhatároztam, hogy ingyen veszem meg nekik. Megsajnáltam őket.

Majd közlik, hogy nekik egy tablettás bor kellene ez a 2-300 Ft-os.

Tájékoztattam őket hogy ez milyen egészségtelen, meg ha inni akarnak, akkor 2x de ink 3x ennyiért vegyenek minimum bort.

Kijöttem a boltból meg mindig ott álltak, megkérdeztem őket, hogy szomjasok vagytok még? Azt mondtak igen, na mondom gyertek, az én csomagtartómba mindig van valami üdítő (hűtő táskában, nyár volt ) és adtam nekik 3 colát. Majd elkezdtek az utcán kiabálni velem, hogy ok felnőttek és bort vagy piát kellett vna hoznom nekik, stb úgy kiabaltak csapkodtak, hogy a bolt elol padlógázzal hajtottam el, és mindezek ellenére is Én vagyok a kocsog Porschés.

Kis hálátlanok.

2021. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

-Általánosban törin feleltem épp. A tanár adott egy "mutogatópálcát", hogy azzal szemléltessem, bátran mutogatva, hogy a csata hol zajlott, melyik irányból mi történt. Olyan jól sikerült, hogy a térképet a térképtartóból (amiben kifüggesztve lógott a térkép), majdnem magamra rántottam :D Lezártuk annyival a felelet végén, hogy ez egy köz- és önveszélyes produkció volt. De meglett rá az 5 :D


-Megbotlottam, és majdnem el is vágódtam egyszer a kiszemeltem előtt még gimiben. Ő végig nézte az egész jelenetet természetesen.

2021. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Szintén egy gimis story. 1. Nap az új iskolában : 4 osztályfőnöki óra után egy kémia. Nagynehezen megtaláljuk a teremt, mindenki leül valahova. Tanárnő kitalálta, hogy tegyük érdekessé az órát csinálunk egy kísérletet. 1.új sulis napra sportmotorral érkeztem, az osztályban 5 fiu és 28 lány volt. Így elég menőnek tűntem. Mindaddig, míg a tanárnő kért egy segítőt a kísérlet hez és ram mutatott, hiába ellenkeztem, mondtam hogy nem értek a kémiához, de hiába ő kihívott.. kimentem kezembe adott egy gyufát És azt mondta bátran gyújtson meg egy pici robbanást fogok hallani de ne essünk pánikba , bátran meggyujtottam , A lángok majdnem elérték a Csillárt és meg a szenmonoxid jelző is bekapcsolt a nagy fusttol 😂kishíjján felgyujtottam a sulit első nap, szerencsere volt poroltó 3 is a teremben.

A kísérletektől egész gimnáziumi éveim alatt eltiltottak, továbbá csak engedellyel tartozkodhatok a kémia teremben, és leghátsó padba kell ülnöm :D

Nem értem ezt a szankciót, hiszen ő mondta, hogy gyújtsam bátran. :D

Azóta a helyes menő pasi tekintélye nagyon lement, így a lányok már a helyes menő pasi helyett egy életveszélyes figyelmetlen pasinak lattak. Mai napig emlegetjuk a storyt bár már leerettsegiztunk :D

2021. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!