Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legviccesebb dolog...

Mi volt a legviccesebb dolog amit való életben láttál?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 13:17
 1/10 A kérdező kommentje:
De úgy ténylegesen ha végig gondolod az egész életedet
2021. ápr. 9. 13:18
 2/10 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
khm való életben
2021. ápr. 12. 08:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"Rikárdó" (Radics Peti) Facebook bejegyzései.
2021. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4.-es neked is mondom hogy való életben. Életetek nincs?
2021. ápr. 13. 10:36
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Nincs.
2021. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Haver átakart ugrani egy ilyet:

[link]


Sajna nem sikerült a mutatvány, szóval jól tökön vágta magát és orra esett... Nem röhögtünk... ááááááá :D

2021. szept. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kérdezed volt az(poén)
2021. szept. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A CsőTengelyKoszorú meglovagolta, a hat lábon járó szent keresztet, miközben a szitakötőket kereste a réten, pitypangot talált. Utána meg, nem is tudom. Vicces volt :D
2021. szept. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt több is. Az első saját magam egy téli napon sétáltam a belvárosban és épp megelégedve igyekeztem szépen lépkedni, miközben úgy gondoltam, hogy jól is nézek ki, meg laza is vagyok, és ekkor értem egy bolt bejárata elé ahol egy nagy jégtáblára lépve szó szerint hanyatt estem xD. Na itt kicsit letört az akkori egóm..De sajnos több ilyen hasonló történt velem, ilyen szempontból szerencsétlen vagyok.Egy nap egy jó barátomnak a bátyjának akartam köszönni, és köszöntem is, de vártam, hogy mikor köszön vissza, hogy észre vesz e, és közben nekimentem egy táblának gyalog.Le is fejeltem kicsit..Nemrég egy biciklis fehelt le egy táblát mögöttem ahogy tekertem biciklivel, utánam jött telefonnal a kezében, amikor hallottam a nagy koppanást hátranéztem, és csak azt láttam, hogy két tekeredik a kormánya és közben két kézzel a levegőbe dől elfele.Egyszer egy főnököm (bajuszos, köpcös, piros fejű) miközben velem és munkatársammal beszélgetett, annyira mondta, hogy a szájából egy nyál kicsattant és kollégám kezében a kávéba repült xD Itt már nehezen bírtam visszatartani a röhögést xD.
2021. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!