Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vámpírok! Ti hogy surrantok...

Vámpírok! Ti hogy surrantok ki vadászni az erdőbe ilyenkor a kijárási tilalom alatt?

Figyelt kérdés
Már nagyon éhes vagyok és (vér)szomjas, de félek kilopózni, mert mi lesz ugyebár, ha elkapnak és lebukok. Ti hogy szoktátok ezt megoldani így korona idején? Nem féltek amúgy, hogy megfertőződtök?

2021. ápr. 20. 02:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel halhatatlan vagyok nem félek a covidtól.És levan fagyasztva nekem 70liter vér,megmicrózom kicsit és már iszom is.
2021. ápr. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel 3 húgom és 2 nővérem van (+anyám), így én nem vadászok, bőven jól lakok abból, amit kitermelnek a havi bajuk alatt. Illetve nekem is fagyasztva, könnyen hozzá tudok jutni, mivel ápoló vagyok.

De például nagybátyám szintén vegetáriánus vámpír, ő mostanában nappal jár el vadászni. Necces ügy, de muszáj neki, tud óvatos lenni, nem volt eddig még ebből probléma. Ha netán valaki mégis arra kóborolna, akkor hazahozná nekem. Én még nem tudtam átállni a vegán életmódra sajnos.

Nem igazán félek a vírustól. Esetleg annyi lehet a gond, hogyha valaki súlyos beteg lenne a családból amiatt, akkor kénytelen lennék átváltoztatni, hogy megmentsem. És tudjátok akkor mi van... Több titok, több éhes száj, több bonyodalom. Ahogy tudok én is védekezek, hogy egyelőre elkerüljem. Dupla maszkkal megyek ki az utcára, kesztyű, sapka, sál, meg minden. Franc essen bele, hogy nemsokára jön a nyár. De fontos az élővigyázatosság nekünk is. Mi túléljük, de azért ne pusztítsuk már ki a világot ezzel a szörnyű, brutális vírussal!

2021. ápr. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Miért vadászna a vámpír erdőben?
2021. ápr. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt a mi falunkban már nincs rendőr, aki megbüntethetne, mert már mindet megettem, szóval engem már nem érint a tilalom.
2021. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Erdőben hogyan találna rád bárki?

2. Ha rád talál miért nem iszod meg az ő vérét?

3. A vámpirok élőhalottak tehat a virusok bakteriumok nem tudjak meg fertőzni…

2021. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az igazi vámpír nem ismeri azt a szót, hogy félelem, te kis beszari.
2021. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a bánatot keresnék én ott? Én csak embervérre szomjazom, az emberek meg nem mászkálnak este az erdőben.
2021. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!