Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha egy virágboltba ellopok...

Ha egy virágboltba ellopok egy fűszálat az bűn?

Figyelt kérdés

Ha egy virágboltba ellopok egy fűszálat az bűn?

Az bűn??



2021. ápr. 23. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz egy fűszálat bele lopni a virágboltba? Tehát valahol szerzel fűszálat, ahonnan nem szabad, és beviszed a boltba? Minek az nekik?
2021. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van
2021. ápr. 23. 10:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire értékes a fűszál. Lehet, hogy milliókat ér, és ezért lecsuknak. 🥺
2021. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De minek lopna el valahonnan valamit, amit aztán bevisz a boltba?
2021. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha becsipog.
2021. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha virágot lopnál, akkor nem lenne baj, mert aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet, de a fű az más tészta.

Talán tehenet akarsz beszerezni, hogy szénára gyűjtesz?

Ezen már én is gondolkodtam, mert jó lenne reggelente a friss tej, így meg is kérdezem tőled, mert szakértőnek tűnsz, hány darab füvet eszik meg egy tehén naponta? Az erkélyen szerintem elférne, 1,2 x 2,2 méter, csak azt nem tudom, hogyan kell rávenni, hogy a cicijét hagyja markolászni, neked mi a trükköd, ékszert adsz neki, vagy zsozsót, vagy csak kedvesen puszilgatod a füle tövét?

Asszem valami trágya izét is kell lapátolni, tudtommal az jó lehet a balkonládába.

Amúgy a tehén kompatibilis a balkonparadicsommal?

2021. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na na , jó lesz rád figyelni mert lehet , hogy el akarod szívni.Ha csak azért lopod el mert kleptomániás vagy az még felmentő a bűn alol , de csak azért ellopni mert miért ne , az már megbocsáthatatlan , a leg kissebb bűntetés érte az , hogy 10 éven keresztül gyepet kell gondoznod és vágnod köröm olloval adott méretre egyenletesen.szóval mind ennek tudatában van még kedved lopikálni? :-D
2021. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:
49%
A biztonság kedvéért előtte próbálj meg a benzinkútról egy csepp benzint lopni.
2021. ápr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!