Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen különbség van egy...

Milyen különbség van egy maflás és egy maflanélküli között?

Figyelt kérdés

iskolai feladat.


(amúgy nem; ezt most találtam ki. :) Ha tanár lennék, és jól oldjátok meg, biztos 5-öst kapnátok érte. :) )


Előre is köszönöm a válaszolak, meg a porszívózást az udvaron. :)



2021. ápr. 25. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.
2021. ápr. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Há' milyen kérdés ez-e?!

Az a különbség, kírem szípen, hogy a maflásnak van a maflája, a maflanélkülinek meg nincs!

2021. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hú, akkor rosszul súgtam a dolgozatban. Nem ezek közül diktáltam a mellettem ülő "B" csoportosnak valamelyiket. Szóval nem a nemtudom, senem a második választ diktáltam le neki; hanem valami egészen mást. Az egerészölyvekről és a királykobrákról szólt. Fizikából volt a dolgozat. XDDD
2021. ápr. 26. 18:42
 4/7 A kérdező kommentje:
*De, ha a tanár jófej; biztos ad rá egy fél pontot majd neki !! :) :):)
2021. ápr. 26. 18:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja nem, most írja, hogy az történelemdoli volt. Akkor végképp félrediktáltam neki. De nembaj, legalább a tnaárnak lesz egy jó napja. :)
2021. ápr. 26. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, ezért nem szoktam súgni dolgozat közben. 😂
2021. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D :D
2021. ápr. 26. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!