Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki leírná nekem János...

Valaki leírná nekem János Vitéz víz-tartalmát?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne.

#víz #magyar #nép #János vitéz #Magyarnak lenni jó
2021. ápr. 30. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, mivel az emberi fajba tartozik (a mű nagy részében legalábbis), és egy kifejlett hímnemű egyed, egy olyan jó 60%-kal lehet számolni.
2021. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
51%
Ez nem vicces.
2021. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
51%
Nem.
2021. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A Kukorica Jancsi meg a Juliska cicáznak a mézeskalács ház környékén, de a juhok megtipliznek, ezért elbujdosik huszárnak a krapek, csak előbb büntetett előéletű lesz egy narkós bandában, de megmenti a Mária Lujzát a töröktől és akkor Nagyabonyban csak két torony látszik, de végül énekelnie kell a Simándinak, hogy:

Nyugszik a csendes temetőben

szemét lezárta a halál

https://www.youtube.com/watch?v=5SK4P_NDzlE

Sajnos a többit nem tudom, mert az utolsó lapot kitéptem egy füves cigire, de ennyi is elég, mert ekkor már mindig elalszom a rajzfilmen is.

[link]

2021. ápr. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Pacsi Négyes, ezért a válaszért már megérte megszületnie a kérdésnek, ha így tanítanák a suliban, biztos jobban odafigyelnének a diákok.

2021. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszike az elismerést, szeretek hülyülni, mentségemre nem a házi feladat rovatban vagyunk, bár ha valaki ezt egy az egyben bemásolná, amit a 4 ben összehordtam, akkor a hasát fogná a tanára, így kaphatna egy kettes alát kegyelemből, de a Simándit érdemes meghallgatni, vagy ha tényleg kíváncsi a tartalomra, a rajzfilmből szórakoztatva is tájékozódhat.

Jó kis magyar rajzfilm.

2021. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig, én :D

A rajzfilm tényleg nagyon jó, nem is tudom már hányszor megnéztem.

2021. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

János vitéz = 10 betű

ebből v+i+z = 3 betű


Tehát János vitéz "viz"-tartalma 30%

2022. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!