Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces sztorik? Írhattok bármit!

Vicces sztorik? Írhattok bármit!

Figyelt kérdés
Magatokról, kiskoriakat vagy nem régieket, igazából mindegy. #nevettessük.meg.egymást

2021. ápr. 30. 15:45
 1/9 anonim válasza:
72%
Nem nagy sztori. Felelsz vagy merszeztunk 5 baratommal, es azt adtak nekem, h egyek meg vmilyen bogarat, nem haboztam, bekaptam egy kullancsot, es lenyeltem. Semmi bajom nem lett de undrito ize volt xddd
2021. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Má megint te???:D
2021. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
17%
De kötsög vagyó :)))))
2021. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem annyira vicces. Igazából a sztori annyi, hogy pár évvel ezelőtt, asszem 4-5.-ben suliban, ebédkor vittem volna vissza a tálcát a mosogatóhoz. Sorban álltunk és az egyik osztálytársam véletlen meglökött és leesett a poharam. Pörgött és esedezett a pohár a földön, de nem tört össze. :O Utána meg az emberek az ebédlőben az emberek úgy ordítottak, mintha VB-n lennének. És ráadásul 8 évem alatt egyetlen egy dolgot sem törtem össze az ebédlőben, pedig szinte minden héten történt valami.
2021. jún. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Általános suli utolsó évében volt egy jó fej könyvtárosunk. Mi állandóan szórakoztunk vele (de amúgy szeretett minket :)). Egyik barátom egyszer leragasztotta a bögréjét cellux-szal. És pont inni akart volna és nem tudott, aztán elkezdett ordítani, hogy: BALÁÁÁÁZS!!!!XDDDD Mi meg csak röhögtünk. Meg egyszer leragasztotta a telefonját is és feljött az üvegfólia. Csodálkoztunk, hogy hogy lehet ilyen sz_rul megcsinálni egy telefont.
2021. jún. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Hmmm...

Vicces sztorimból sok van. Íme kettő:

Egyszer amikor levitt anyukám a játszótérre, akkor TÉNYLEG csak egy pillanatra nem figyelt. És hááát.... Én addig lenyeltem egy kavicsot....

De a jó hír hogy kijött belőlem épségben, és azóta is élek.


Ez most idén történt, természetismeret órán. A tanárról azt kell tudni, hogy imád lelkizni, konkrétan abból a heti 2 órából az egyik mindig erre ment el. De nem ez a lényeg! Hanem, hogy az egyik fiú osztálytársam előttem ült és hátrafordulva engem nézett, épp amikor a tanár egy igazán 'mély' lelkizésbe fogott. Én alig láthatóan megráztam a fejem, persze ez nem a tanárnak szólt hanem a fiú osztálytársamnak, de a tanár magára vette és megkérdezte, hogy mivel nem értek egyet. És akkor mondtam, hogy csak annyi hogy az osztálytársam engem bámul, és a fejrázás neki szólt. Erre a tanár: Biztosan tetszel neki, olyan szép lány vagy. Én erre: Ó, hogyha ez valóban így van, akkor ezt még most az elején elmondom, hogy nincs esélye.

Erre a tanár, (ritkán történik ilyen!!) elröhögte magát. Meg egyébként az egész osztály ezen nevetett.

2021. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:)


2-es, 3-mas, nem értem. Miért lennék köcsög? És mi az hogy már megint én?

Lehet, hogy sok hasonló kérdés van, de attól még nem én vagyok mindegyik, és nem vagyok köcsög.

2021. jún. 21. 10:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... egyet írok nem tudom, mennyire lesz vicces, vagy sem. Ez 4.-ben történt(tudni kell, hogy volt osztálytársaimnak rettentő a humor érzéke!!!)Köri órán a tanárunk mindig akasztófás játékkal fedte fel az óra témáját, és egyszer valaki mondta az "F" betűt, ami persze nem szerepelt a szóban. Utána következett az "A", ami, hát, szintén nem volt a szóban.Mondanom sem kell, ezek után néhány fiúnak rögtön megindult a fantáziája és a következő készségesen mondta is az "SZ" betűt. A köri tanárunk már majdnem felírta a másik három mellé, mondván, hogy nincs a szóban, de szerencsére észbe kapott, hogy majdnem felirattak vele egy csúnya szót. Nagyot nevetett rajta, és az "SZ"-t felírta a "FA" elé. Így nem jött ki, amire volt osztálytársaim vártak.
2021. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hehe
2021. júl. 15. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!