Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Autó nyereménnyel mást is...

Autó nyereménnyel mást is próbáltak átverni orvosok?

Figyelt kérdés
A háziorvosom felhívott a héten, hogy jó híre van, tudna adni egy Astrát. Kérdem mennyibe kerül, mondja teljesen ingyenes, mert hogy az állam is támogatja, csak fel kell vennem. Nem hittem a fülemnek, kicsit kétkedve fogadtam, mondhatni túl szép hogy igaz legyen. Mondta hogy akár már másnap mehetek érte, meg is beszéltünk egy időpontot. Már eléggé beleéltem magam, mivel nincs kocsim, reméltem ez lesz az utolsó buszozásom odafelé. De ott aztán kiderült, szó nincs itt bármilyen autóról, hanem ezt az oltást akarta rámsózni.
2021. máj. 1. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
jelentve
2021. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
nagyon vicces vagy pistike, csak lassa meg anyu hogy alvas helyett a telefont nyomkodod, hulyegyerek...
2021. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Na, jó. Asszem mára ideje kikapcsolni az internetet :D

Jót röhögtem rajta :D

Mehet a humor kategóriába.

2021. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!