Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha odaadom magam egy férfinak,...

Ha odaadom magam egy férfinak, de condom óvszert használ, akkor még szűz maradok ugye? Vagy nem? Ezen gondolkodtam. Ha igen, akkor még az vagyok. Ha nem, akkor már öt éve nagylány. 19/l

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 13:07
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
😂😂
2021. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kamu,de nem,nem vagy szűz,mert volt a vaginádban pénisz.
2021. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De esőköpeny volt rajta.
2021. máj. 3. 13:11
 4/20 anonim válasza:
100%

Attól függ.


Ízesített kotonnál a málna ízűvel szűz maradsz, az epressel nem

Ugyanez a színesnél, a fekete kotonnál már akkor is elvesztetted, ha csak kicsomagoltad az óvszert, a rózsaszínnél még anál is kell, hogy már ne számíts szűznek

2021. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Öt év alatt mindenféle volt rajta. Gondolhatod.
2021. máj. 3. 13:26
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A koponyád tutira szűz, kong az ürességtől.
2021. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%

Már nagy lány vagy! Nem az a lényeg hogy gumival vagy gumi nélkül, ha nem az hogy együtt voltál egy pasival!

Szóval nem vagy szűz!

2021. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kár. Pedig az új barátomnak azt mondtam.
2021. máj. 3. 13:33
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg ne tudja ,hogy szüzen szültél.2000 évente egyszer ha történik ilyen.:D
2021. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy kérdéses az eset, hiszen a szüzesség elvesztése nemi érintkezéshez van kötve, de ugye ha védőfelszerelés volt használva, akkor valójában nem történt érintkezés.

Azt hiszem, az lenne a leghelyesebb, hogyha felkeresnél engem, a nap 24 órájában rendelkezésedre állok és én beható (a szó legszorosabb értelmében) vizsgálat után felelősségteljes szakvéleményt adnék, amiről akár papírod is lehetne, amivel kellően tudnád bárki számára bizonyítani ártatlanságodat és örömmel közölhetem, mindezt a fáradtságos munkát jelenleg teljesen díjmentesen el tudom végezni és ismételt bizonyítási eljárások esetén kedvezményt tudok nyújtani, amelynek mértéke első találkozásunktól függ és egészen nulla összeg fizetéséig is terjedhet, így ebben az esetben ÁFA fizetési kötelezettséggel sem jár.

Nem hiszem, hogy ennél jobb ajánlatot kaphatnál,de ha bármilyen kérdésed, vagy javaslatod lenne, készséggel állok, sőt meredek rendelkezésedre.

2021. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!