Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha Hamupipőke cipője tökéletes...

Ha Hamupipőke cipője tökéletesen passzolt a lábára, akkor miért esett le?

Figyelt kérdés
Ezen már sokat gondolkoztam de nem értem.

2021. máj. 4. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Mert Csipke rozsika megszireta az ujjat, erre Hapupipoke kovet talalt a kolesben.
2021. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jancsi es Juliska meg lespanolt a boszibal :DDD
2021. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szurkolt neki a herczeg bácsi, hogy essen lefelé. De akkor a lány elszaladt. Minden megfagyott körülötte, és Motkány makkja nedves lesz.
2021. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

Gondolom mindenki a meme-ben le írt választ akarja olvasni de nem sejti hogy ezt nem én fogom

le írni mert nem szeretek csúnyán beszélni.

Kérem a jól megérdemelt fel pontozást.

2021. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Wadmalac ***** válasza:
100%
Üveg cipő faca hajlékony lehetett. Persze hogy leesett. Próbáltál már fapapucsban futni? Na ez rosszabb.
2021. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Kettétört, ezért eshetett le a lábáról. A henci megtalálta és összeragasztotta üvegragasztóval.

Most gondolhatnád, hogy ha eltört az üvegcipő, akkor megvágta Hamucipőke lábát és a hencinek csak a vérnyomokat kellett követnie. CSI-Meseország helyszínelők.

Vagy ha minden visszaváltozott Hamucipőkén, akkor az ott hagyott üvegcipő miért nem.

Szerintem ez az egészet nem igazán gondolták át Grimmék.

2021. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Crisopher ***** válasza:
100%
Az üvegcipő nem szellőzik. Hamupipőke lába a tánc közben alaposan beizzadhatott. A nedves lábfej miatt a surlódás jelentősen lecsökkent a lábfej és a cipő között, emiatt futás közben leesett róla.
2021. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7, Az üvegcipő megváltozott mikroklímája konkrétan lelőtte a cipőt a lábáról, mint a pezsgős üveg a dugót.
2021. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

A herceg leimádkozta a cipőjét is...

Pl. rám is kifejezetten passzol a tangám, de ha jön a lófarkú herceg, akkor valahogy mindig leesik magától:)))

2021. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
mert akarta h folytatódjon a mese
2021. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!