Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az a BTS? BkvTescoSió?

Mi az a BTS? BkvTescoSió?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%

Dehogy!


Belga Tekert Sonka.

2021. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Belül töltött sütemény, bogyó termő sás, biciklis túrázó sapka, bikini tanga skubizás, balatoni tavon siklás, búgó távoli sóhaj, bozontos tüskés sün, ...
2021. máj. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
Béna Tinik Sivalkodása
2021. máj. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Wadmalac ***** válasza:
13%

Buttholes Try Singing

Badly Toned Silkboys

2021. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Sok dolog lehet, de szerintem, ha azt a BTS-t keresed, amelyről rengeteg ember beszél, az a Bangtan boys. 7 tagú, dél-koreai fiú együttes, banda, négy énekessel és három rapperrel. 2013-ban debütáltak a ,,No More Dream" című számukkal, egy akkor még irtó apró entertainmentnél, a BigHit-nél (ma már HYBE entertainment a neve). A tagok:

Jungkook (23)

Taehyung/V (25)

Jimin (25)

Hoseok/J-Hope (26)

Namjoon/RM (26)

Yoongi/Suga/Agust D (27)

Jin (29)

Pozíciók : sub(pozíció) <vezér(pozíció)<fő(pozíció)

Jungkook : Főénekes, vezértáncos, sub-rapper, maknae (legfiatalabb)

Taehyung : vezérénekes, vezértáncos, visual

Jimin : főtáncos, vezérénekes

Jhope : főtáncos, vetérrapper, sub-énekes

RM : főrapper, leader (azaz a vezető)

Suga : vezérrapper

Jin : vezérénekes, Visual, legidősebb

Leghíresebb számaik amelyek több mint 1.000.000 megtekintésnél járnak (vannak 10000x jobb számaik is mint ezek, de inkább ezek lettek "felhypeolva", bár szerintem teljesen megérdemlik a hypeot:)) azok pl a DNA, Boy with luv, vagy a tavaly nyáron kijött Dynamite című zenéjük, ami a Billboard első helyét birtokolta, nem is kevés ideig. Idén a Grammyn is jelöltek voltak (amit a szavazatok alapján nekik kellett volna megnyerniük, de tudjátok milyen rasszista az egész Grammy). Pár ajánlott szám, ami az én kedvenceim közé tartozik :

Idol

ON

The Truth Untold

Pied Paper

Baepsae

Fly to my room

Dope

Mic Drop (Ft. Steve Aoki)

Fire

Friends

MAKE it right

Mikrokosmos stb stb

És néhány Solo szám :

Jungkook : My Time, Euohoria, Still with you (örök fav)

Tae : Singularity, Stigma

Jimin : Serendipiy, Filter

Jhope : Ego, Daydream

RM : Persona, Do you

Suga (Agust D) : Daechwita, Shadow, Agust D, The last(BESTTTT)

Jin : Ephiphany, Abyss

Erős rap számok :

Daeng, UGH, Chyphter

Lassabb/szomorúbb számok :

The Truth Untold, Blue and Grey, Your eyes tell, Jin számai, Mikrokosmos, Lights, Spring day, Young forever, Don't leave me, Make it right Butterfly, We are bulletproof pt.1 stb

"Pörgősebb" számok :

DNA, Dynamite, Dipe, Fire, Mic Drop, Not today, Idol, Run, No more dream, Boy in luv, Baepsae, Home, Go Go, Anpanman pt2, N.O, We are bulletproof pt.2

Ez a Leghíresebb fiúbanda az egész világon, RENGETEG rekordot megdöntött, Michael Jackson, Queen, Elvis Presley, stb, hatalmas előadók rekordját döntötte meg a BTS. Rengeteg utálatot kaptak az évek alatt, csak azért mert Koreaiak. Több mint 10 éve együtt élnek, és dolgoznak, rengeteget, hogy ilyen sikeresek legyenek. Meg is érdemlik a sikert és a hírnevet.


Én csak válaszoltam a kérdésre, kérlek, ne utáljatok. És nem, nem csak 10 éves lányok szeretik őket. 19 éves barátnőm, külföldi 16 éves barátnőm szülei, 20 éves bátyám, 12 éves öcsém, hallottam már 68 éves nőről is, szóval nem, nem csak tunilányok szeretik őket. Ja, és igen. A rajongókat ARMY-mák hívják, lila a színünk. Ezért sokszor azt mondjuk, hogy ,,I purple you💜". Szóval kB ennyi. Remélem tudtam segíteni :)

2021. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

Előző vagyok. Még egy kis infó:

Visual : a koreai széoségiseálnak a legmegfelelőbb személy

Maknae : ugye a legfiatalabb tag

Hyung : a fiatalabb tag mindig az időssbbilet nem a neve alapján szólítja, hanem általában azt mondja (pl Jungkook, vagy Jimin) hogy Suga hyung, vagy hyung, vagy Namjoon hyung stb

A tagok kiejtése :

Jungkook [kB úgy Dzsánguk]

Taehyung [Téhjong]

Jimin [Dzsimin]

Hoseok, Jhope [Hászok, Dzséjhóp]

Namjoon, RM [Námjun, Árem]

Suga, Yoongi [Suga, Yúngi]

Jin [Dzsin]

Ja, és az RM eredetileg Rap Monster rövidítés volt, ezt már megváltoztatta Real Me-re. Furcsa, mert eddig mindig azt mondtuk hogy Rapmon, Rapmonster (Rapmon, Rapmonster, RM, Nam Joonie, Namjoon stb) de én nem hiszem hogy azt fogom mondani hogy,,Uuuu de jó lett Real me része ebben a dalban" mert nem ehez szoktam hozzá ^^

2021. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
EgyRakásSenki ez mind szép és jó, nagyon cuki vagy :) a kategóriát azért érdemes csekkolni a gyanús kérdéseknél <3
2021. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Uuu de örülök hogy találtam egy normális válaszolót... ritka dolog ám😅
2021. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Azért Wadmalac válaszán felröhögtem. XDDDD
2021. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
Am akiknek nincs humorérzékük, azok ne jöjjenek már ebbe a kategóriába lepontozni ty<3
2021. máj. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!