Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legviccesebb beszólá...

Mi volt a legviccesebb beszólásotok, pl iskolában, munkahelyen, stb. amin minden jelenlévő nagyot derült?

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Általánosban Tessedik Sámuelről tanultunk. Én visszakérdeztem, hogy hányadik? Osztálykirándulás előtt bizonytalan volt a tanárnő, mert még sosem járt Csepregen. Valaki azt felelte, hogy mi se. Erre én: mikor lesz a mise? A legviccesebb viszont az volt, amikor kémia dolgozat közben, minden előzmény nélkül egyszer csak leestem a székről (ma sem tudom, hogy csináltam). :D
2021. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kémia dolgozat előtt nem ritkák a székelési gondok, mi is rosáltunk tőle
2021. máj. 22. 19:57
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát, kedves első, ennél még a bőrkeményedésem is viccesebb :/
2021. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
#3: Tudod, van az a szitu, ami valós időben átélve viccesebb, mint később elmesélve, vagy leírva. Az én poénjaimon dőlt az egész osztály a röhögéstől, a te bőrkeményedésednél viszont aligha... :D
2021. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

autószerelő kutyáját dícsértem:

-milyen szép ez a kiskutya.

-áh, ez egy ge©i.

-és hogy hívják? viktor?

2021. máj. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

A fiamat átengedtük a szomszédba játszani, feleségem utána szólt jólegyél ám, a fiú visszaszólt : miért ott is enni kell ? Én játszani akarok .

5.- es iskolatársunk beteg volt , otthon tanult feleléskor 6. Lenint mondott

V,I Lenin helyett

2021. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SoulSteal válasza:
100%

Suliban Radnaughty verset elemeztünk, mégpedig a Nem tudhatom című versét. Soronként megbeszéltük, majd arra a részre jutottunk, amely így szól:,,és csecsszopók, akikben megnő az értelem"

Ekkor a tanár elkezdte mondani, hogy hát igen, mindenki így kezdi a pályafutásást. Én pedig felszólaltam:,,Van, aki így is folytatja!"

2021. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SoulSteal válasza:

Pályafutását*

Elnézést az elírásért.

2021. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 Radnaughty?! (Jaaj. Ha viccnek szántad, akkor nagyon erőltetett...)
2021. szept. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!