Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A nőknek tényleg rosszabb a...

A nőknek tényleg rosszabb a humorérzékük mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 11:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
77%

Nem egészen... a mítoszrombolók vizsgálták ezt is.

5 méteren belül tovább tart előrántani a pisztolyt, élesíteni és célozni, mint bevinni egy jó ütést vagy rúgást. Vagy szúrást.

2021. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Wadmalac ***** válasza:
82%

#20: Van benne valami.

[link]

2021. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Wadmalac ***** válasza:
81%

Na pont volt alkalmam egy jót röhincsélni. Kolléga odajött, hogy kapott egy 3D modellt ajánlatkéréshez és nem tudja semmivel megnyitni, pedig biztos, hogy jó a fájl, mert már prototípusnak 3D nyomtatták.

Megkérdeztem, nem STL?

Erre azt mondja, nem én, miért? És elkezdte nézegetni meg porolgatni a nadrágját.


:D

2021. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
68%
Mondom. :D
2021. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
28%
Nem is tudom, de leginkabb a nokon nevetek (ferfi vagyok) :)
2021. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem. Csak sokszor pl ha egy nő hasonlóakat tol mint a standuposok azt nem szeretik, mert egy nő hogy nez már ki ha poenkodik, foleg szex vagy pasizas temaval kapcsolatban is. Vagy egy pasinak " jól áll" ha teszi a hulyet es poenkodik a nőktől nem mindig veszik jó néven.
2021. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
53%
A humorérzékük biztosan nem. Az aktív humorizálásban talán járatlanabbak, ugyanis nem ezzel az eszközzel varázsolják el a férfiakat, hanem például enmaguk kidekorálásával.
2021. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Senior Séf ***** válasza:
49%
Az aktív humorizálásban valóban gyengébbek a hölgyek. De két csitri fél napokat át tud vihorászni, anélkül, hogy közben bármi vicces elhangzana.
2021. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Wadmalac ***** válasza:
36%

Számomra egy nő akkor igazán vonzó és nem csak esztétikus vitrinbaba, ha van intelligenciája és humora.

Ez teszi értékelhető beszélgetőpartnerré, értelmi-lelki társsá és ez a kölcsönös tisztelet alapja.


Amint ez hiányzik, a külső első túl jó benyomása gyorsan halványul.

2021. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Talán lassabb az észjárásunk, nem kapcsolunk olyan gyorsan, ezért nem jön azonnal a vicces válasz. Ha írókra gondolok, szeretem pl Fehér Klára humorát, de ott sem igazán sikerūlt lekõrõzni Karinthy-t
2021. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!