Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Beszélgetünk úgy bármiről,...

Beszélgetünk úgy bármiről, hogy mindenki a szöges ellentétét írja le annak, amit szeretne?

Figyelt kérdés
Csak mert szerintem az élet szép. A fizetések jók. A társkeresés könnyű, mert a nők nem válogatnak, könnyű szót érteni velük és párkapcsolatot találni. Orbán Viktor nagyon jó miniszterelnök. Egész könnyen megél nálunk egy család 2 normál fizetésből, így is mindenünk meg van, amire szükségünk van. A COVID dolog nincs túlkomplikálva, maszkot hordani fantasztikus. A magyar sorozatok színészei fantasztikusak, egyenesen világszínvonalúak. Varga Irén is egy igazi őstehetség és a legjobb énekesnő. Cigarettázni jó dolog, mert nem drága, és nagyon egészséges is, és jó illatú. Úgy gondolom, hogy nagyon sokan fognak válaszolni erre a kérdésre.

2021. jún. 11. 16:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem a kérdező egy művelt, bölcs, jó humorú állat.
2021. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy zseniális ötlet!
2021. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

És ugye a világszínvonalú, kizárólag szponzorpénzekből támogatott magyar fociválogatott is épp most fogja megnyerni az EB-t! Kár hogy a kiváló, demokratikus, becsületes, szerény és igazmondó miniszterelnökünk nem szereti a focit és nem áldoz rá! Kicsit túl sok megy egészségügyre, oktatásra és igaz hírekre, igazán visszavehetne már belőle.

Ja és Gal Gadot ronda mint a bűn.

2021. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem pedig Gal Gadot pont hogy iszonyat gyönyörű 🤔
2021. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
orbánra fogok szavazni,ez már biztos.
2021. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam a gyakori kérdéseken hülyeségekre válaszolni.
2021. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Dobrev Klára egy nő.
2021. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Dobrev Klára egy igazi istennő, kevés olyan kívánatos, vonzó asszony van a világon, mint ő. Bármit megtennék érte.

Gal Gadot pedig szerintem is ronda, sőt nagyon csúnya. Hozzá sem érnék, visszataszító. Véletlenül sem feküdnék le vele, de Scarlett Johanssonnal sem, mert nagyon rút leányzók, senki hozzájuk se érne.

Nekem amúgy sem ilyen jöttment Scarlettekre fáj a fogam, hozzám a Dobrev Klára féle bombázók illenek, mert én egy nagyon sportos, udvarias, gazdag pasi vagyok, aki népszerű a nők körében. Bárkit megkaphatnék, válogathatok is, nagyon sokan kikezdenek velem, konkrétan versengenek értem a lányok. Max Soros vagy maga Orbán néz ki jobban nálam. Talán a Lölő is egész jó pasi, de ő csak azért kapott asszonyt, mert olyan csóró nincstelen, és megsajnálták.

Dúró Dórát sem vinném el egy körre amúgy, hihetetlen, hogy ő is milyen csúf.

2021. jún. 11. 20:59
 9/36 A kérdező kommentje:
Támogatom én is Orbánt, de szerintem kéne még pár stadion.
2021. jún. 11. 21:06
 10/36 anonim ***** válasza:
90%
Románia Magyarország legnagyobb barátja,hihetetlen méretű a szeretet a magyar és román nép közt.
2021. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!