Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a véleményed?

Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

2019-ben felrobbant a Nap, ezért a Földet 8 percen belül teljesen evakuálni kellett, mielőtt még ideért volna a robbanás. Már készen állt egy lapos korong felületű hatalmas űrhajó, amit terepasztalszerűen előre berendeztek a földi kontinensek és óceánok szerint. Egy félgömb búra van a korongűrhajón és egy műnap világít. Műhold is van és a csillagokat is kivetítik a félgömbre.

Még időben mindenkit elaltattak 5G hullámokkal és átvittek a lapos Föld űrhajóra a cókmókjaival együtt, hogy ne tűnjön fel a változás. Azóta élünk lapos Földön. Az állatokat is, mindent áthoztak. A beavatottak ezt az új lakóhelyet Laposföldének nevezik.

De ezzel még nincs vége a megpróbáltatásainknak. Az űrlényektől, akik áttelepítetek minket elkaptunk egy vírust. Most ez terjed közöttünk. Az űrlények segítettek, ezért sikerült az ehhez normál esetben szükséges idő előtt oltásokat készíteni. Az időjárást egy idegen kompjúter szabályozza, de valamiért nem sikerült jól beállítani, ezért volt sokáig tavaszi hővös és most hirtelen meleg. A hibázó idegen mérnököt, Gnorr'khoul'xiilah-ot kötelezték, hogy oldja meg, ezért kapkodott és megcsúszott a keze az irányítópulton, ennek köszönhető az ausztrál jégeső és a cseh tornádó.

Most nagyjából itt tartunk. Kíváncsian várjuk a fejleményeket.



2021. jún. 25. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ebből a cuccból van még? bevennék én is egyet
2021. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én két éve veszítettem el a kedvenc körömvágó szettemet, ezekszerint nem hozták az összes cókmókomat....
2021. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gommmbát szívtál be
2021. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a fodrászom öccse karbantartó, ő is mondta, hogy lapos a föld. Ő cseréli az akkumlátorokat a mesterséges gravitációs forgattyúkban péntekenként, szerdánként meg tengózni jár az alienekkel. Mindig kikap, mert hat lábuk van.
2021. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeretnék én is beszívni ilyen vírust. Kaphatok? A vaníliás és a tüskefehérjementes a kedvenceim. Ha lehet, akkor M.Cici alakút.
2021. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy a HUmor kategóriában van a kérdés. Először megijedtem, hogy valaki tényleg ennyire hülye-e
2021. aug. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!