Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudnátok írni olyan vicces...

Tudnátok írni olyan vicces sztorikat, történeteket, amik veletek történt meg vagy olyat, amit nektek meséltek?

Figyelt kérdés

1.


Egy kásádi haverom mesélte, hogy az egyik falubeli haverja, késő este fáradtan jól bebaszva hazaért, a házban sötét volt, de nem izgatta

Nagyon éhes volt, szerencséjére talált egy fazekat gondolta na fasza krumplipüré, bevágta az egészet. Aztán ment is húzni a lóbőrt.


Na ezt rosszul gondolta mert az nem krumlipüré volt hanem hurkazsír... kellemes éjszakája lehetett.


2.


Ezt pedig a faterom mesélte. Még anno fiatal korában, a haverjaival belógtak egy házba a spájzba és leitták a befőttről a levet, és utána vissza pisilték a hiányzó levet:D


3. Ez pedig velem történt meg.

Néhány osztálytársammal Németországba látogathattunk egy hétre ami a középsulink szervezett...

A lényeg, hogy valamilyik nap, elmentünk megnézni a Reichstag-ot, nálunk volt minden, amit a bejáratnál átvilágították mindenkinek a csomagját,táskáját, ruháját stb. Na ugye hogy pont az enyémet szúrták ki. Oda jött hozzám az őr, Rám förmedt hogy Deutch or english?! na én ott lefagytam. Szerencsére a német tanárunk velünk jött és kimentett. Rá kérdezett az őrnél mi a helyzet,

az őr mutatta, hogy van egy kés a táskám alján. Kivette és egy kib@szott IKEA-s vajazókés volt az alján. Az rejtély, hogy hogy került oda.


Ha ez nem lett volna elég annyira bepánikoltam, hogy a kést kidobtam egy kukába még a Reichstagon belül. :DD még most sem értem



Szóval ilyesmi...



#történet #furcsa #vicces #hasfájdító
2021. jún. 30. 02:36
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Megkérdeztem egy csajt aki bejön, hogy lenne kedve mászkálni egyet valamerre?

Azt mondta van barátja..


:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

2021. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:
82%

Érdekes, a Reichstagnál inkább attól kéne megijedni, ha valaki gyufát visz be.

Késekkel csak 1 évvel később volt baj, de azok hosszabbak voltak.

2021. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%

1-es vagyok, nemár annyit segíthetnétek feldolgozni, hogy ne legyen annyira ciki, hogy nevettek rajta


..de nem, akkor megyek búslakodni a sarokba

2021. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagypapa mesélt arról, amikor fiatal korában afrikai szafarin volt.


Nagypapa: Gyerekek, ültünk ilyen nyitott terepjárón, közben néztük az állatokat. Láttunk zebrákat, orrszarvúakat, vízilovakat, mindenféle állatot.

Egyszer csak lerobbant alattunk a tragacs. Nemsokára jött egy másik, hogy felvegyen minket. 5 méterre állt meg. Át kellett sétálni.

Amikor leszálltam, felbukkant egy oroszlán.

Beszartam.


Mondjuk neki: De nagypapa, semmi baj, mi is beszartunk volna!

Nagypapa: De én most szartam be!

2021. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!