Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szalonna napozik a szelvedon?...

Szalonna napozik a szelvedon? Jogilag a felhaborodas?

Figyelt kérdés

Anyam elkezdett veszekedni velem, mert a melyhutott szalonnat kiraktam a kocsi tetejere napozni, hogy megehessem.


Mindossze 30 perc - 1 orarol van szo.


Anyam itt veszekszik velem hogy azonnal szedjem le a szalonnat a kocsi mert hulyen nez ki es meglatjak a szomszedok.


En meg mondom neki hogy csak addig van kint ameddig nem lesz puha.


Most kinek van igaza?


2021. aug. 1. 13:18
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Jogos*
2021. aug. 1. 13:18
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyádnak.
2021. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Hát még mindig ezen nevetek. xD

Mifelénk a mélyhűtött holmit az előkészítő asztalra szokás kirakni egy tálba olvadni mielőtt megfőzzük vagy megesszük. Ha sürgősen kell, ott a mikró olvasztás funkciója.


Amúgy lebarnult már a szalonna? Szép bronzos színe lett? Vagy csak leégett, mert elfelejtett napolajat szanáéni? xD

2021. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Most elképzeltem, a hogy egy kb 30x30 centis szalonnával kibattyogsz az udvarra, vagy az utcára, aztán egy mozdulattal felcsapod a kocsi tetejére, hogy "puhulj, wazze".

😂😂😂



Anyádnak van igaza

2021. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Legyek beköpik annyi. Te tudod.


Mondjuk életemben nem hallottam még ilyet.

2021. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Jogilag a kérdésnek nincs értelme. Mivel álló járműről van szó, ezért nem probléma. A szalonna pedig saját fogyasztásra lesz.
2021. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Egy kistanyeron van kint az utcan a kocsi tetejen, atlatszo poharban le van fedve.


Attol felek most hogy nem lehet hogy a napsugarzas miatt nemtom, rakos atomok keletkeznek benne es ettol en is rakos leszek???


Mert azt tudom hogy nekem nem jo a nap.

2021. aug. 1. 13:40
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Hát be kellett volna kenni egy kis napolajjal, így már ne edd meg, tényleg necces, hogy rákos leszel.
2021. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
95%
Azoktól a rákos atomoktól már nem kell tartanod, mert nincs mit megenniük, már ami a toronyban van agyként csúfolva.
2021. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

🙈

Azt az ablaktörlő lapátot szerintem ki is dobhatjátok.

Elég lesz letakarítani.

Mondjuk nyikorogni nemigen fog

2021. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!