Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Támogatnátok egy liberálisabb...

Támogatnátok egy liberálisabb rendet, ahol az emberek nem csak a nemüket, hanem az életkorukat is szabadon megválaszthatják?

Figyelt kérdés

Manapság nagyon felkapott lett az LMBTQ téma, transzneműek melletti kiállás, emberek felkarolása, akik férfi testbe születtek, de nőnek érzik magukat vagy női testben inkább férfiak...


Kevesebb szó esik róla, de ennél sokkal több embert érinthet az életkori diszharmónia, díszkomfort. Lehet, hogy valakinek 60 éves teste van, de belül 40 évesnek érzi magát. Ilyen irányú plasztikai beavatkozások gyakoribbak is, mint a nemváltoztató műtétek.

Vagy az is lehet, hogy valaki még csak 55, de már tízzel többnek érzi magát, 65 lenne.

Ezek elfojtása helyett egy liberális kormány elismerné az emberek szabadságát és a hivatalosan nyilvántartott születéskor adódott nemet, életkort is meg lehetne változtatni. Aki szeretné az új igazolványt kaphatna, ami megfelel az identitásának.



2021. aug. 4. 22:56
A kérdező szavazást indított:
Igen, ezeknek bele kell tartozni az egyéni szabadágba.
Nem, inkább konzervatív szemléletre van szükség.
Az életkorral lehessen variálni, de a nemi jellegek túlságosan behatároltak, az maradjon inkább fix.
Csak a nemváltoztatást támogatom.
32 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem, mert elszaporodna a pedofilia
2021. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Én póniló szeretnék lenni.
2021. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
1500 eves akarok lenni, a magyarok aggastyanja ... hozhatnak a kisuttorok a tortat a szulinapomra :)))
2021. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
2 én rózsaszín elefántot akartam írni.
2021. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Én Napóleon. Pszichiáterem is támogassa 🤓
2021. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
4: Jó lesz az, akkor én olyan póniló, aki rózsaszín elefántot dug.
2021. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Én anyám nevét akarom megváltoztatni Orbán Viktóriára.
2021. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%
Igen, a Fidesz szerintem is diktatúra. Sok szabadságjog sérül napjainkban . De én nem változtatnék meg semmit magammal kapcsolatban. Hogy más megteheti-e ezt én nem dönthetem el .
2021. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
6: akkor olyan rózsaszín elefántot, aki összefossa magát, ha dugják.
2021. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
83%
G*ci vicces másnak a problémáján ironizálni.
2021. aug. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!