Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megtaláltam a bizonyítékot...

Megtaláltam a bizonyítékot arra hogy az időutazás lehetséges?

Figyelt kérdés

A minap épp sétáltam Budapesten amikor oda jött hozzám egy fura alak majd rövid mogyogás után megszólalt:"szia uram,acc egy huszast ha megmutatom hogy időtutazó vagyok?„


Először meglepődtem,majd gyorsan adtam neki húsz ezer forintot.


Ekkor a fura szagú és ruházatú emberke elkezdett kotorászni a csíkos szatyrában,majd átnyújtott egy 2018-as Blikk ujságot.


Azt mondta hogy a múltból hozta el ide az újságot,és hát tényleg ott volt a kezemben ezen újság.


Aztán a fura alak azt mondta hogy ha adok neki mégegy huszast akkor elmegy a múltba és hoz még dolgokat.


Adtam neki,ekkor azonban arra kért hogy csukjam be a szemem egy pár percre mert akár meg is vakulhatok az időgép miatt.


Behunytam a szemem,majd amikor percek múlva kinyitottam akkorra már ELTÜNT a fura alak.


Ez lehet a bizonyíték az időutazásra?


Ha átadom az újságot a todósok nak akkor nóbelt kapok?



2021. aug. 7. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Igen,de a biztonság kedvéért legyen nálad pár húszas...hátha a todósok is kérnek majd ;-)
2021. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Én is oda tudom adni mama régi újságos gyűjteményét, pislognod sem kell és még furcsa szagom sincs. Áll az alku, uram?
2021. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Igen. De egyelőre csak egy irányban megy a dolog, úgy néz ki. Majd ha másik is megy, jelentkezz.
2021. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Aszta! Ez igen? Nem kerested még meg a Nature-t a sztoriddal?


Egyébként szerintem a múltban egész más íze volt a dolgoknak. Nekem pl. van egy 2016-os párizsis szendvicsem, és egész más íze van, mint egy mostaninak?

Vagy talán egy másik dimenzióból került át ide, ahol más íze van a párizsinek?

2021. aug. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Tudományos áttörés.
2021. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

én azt is tudom hollehet a múltba mászkálni.

kimész a tangóra (ecseri piac,Nagykörösi út 156.)

átlépsz a kék bejárati kapun, az egy dimenzió kapu és máris a múltban találod magad, nagy időutazásban és élményben lesz részed, sok húszast vigyél és rengeteg bizonyítékot tudsz magaddal hozni,nemcsak 2018-ból hanem egészen a XVIII. századig visszamehetsz vagy még régebbre, a szombat a legesélyesebb nap, mert akkor nagyon tágra nyílik és nagyon messzire visz.

2021. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!