Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki nyerne egy harcot? Obelix,...

ValamiTag kérdése:

Ki nyerne egy harcot? Obelix, akinek a testében folyton ott csörgedezik az erőt adó ital, vagy öt be gumibogyó szörpözött gumimaci?

Figyelt kérdés
Egy gyengébb pillanatombam megfogalmazódott bennem ez a kérdés, azóta a munkatársakat zakaltom vele, nagy örömükre, de kíváncsi vagyok az internet népe kire szavaz. Eddig 5-4 az szavazati állás, Obelix részére, illetve van egy szavazat a vámpírokra (??) Szóval?

2021. szept. 14. 23:04
A kérdező szavazást indított:
Beles Obelix
Bolond gumimacik
12 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon érdekes, és elgondolkodtató kérdés 🤔
2021. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Mivel a gumimacik rajzfilmfigurák, Obelix meg egy húsvér ember volt a filmben, ezért Obelix a nyerő.

Összegyűrheti széttépheti a rajzfilmfigurákat.

Igaz ebből is volt rajzfilm, asterix párosból, de amikor filmre vitték a témát, körvonalazódott hogy Obelix nyelés nélkül meginná őket, aztán a csata végén egy víztócsa kíséretében valahol a földre pis@lná őket.

2021. szept. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Valóban az, kedves 1#


Szerintem a mese volt előbb, mint a film 2# de nem vagyok benne biztos.


Mindenesetre én a gumimacikra szavaznék. Szerintem szét pattognák Obelix arcát. Érted,ha megüti őket, akkor is csak elpattognak, aztán vissza rá, és csatt egy lángos, aztán jön a többi, és puff, egy másik sajtos tejfölös, érted. Meg most öten így rá rontanak, mint valami elcseszett 8.KER.-i jelenetben, aztán KO-ra pattogják a fejét.

2021. szept. 14. 23:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3

Az meg van, hogy ezek a jószágok fél lábszárig érnek egy embernek?? Nem hinném, hogy van bennük 1 mázsa. Obelix meg sziklákat emelget és semmilyen sérülést nem vesz fel igazán, mert kibírja. Ez a szétpattognák az arcát is vicces, de ennyi. Kárt nem tudnának tenni benne, hiszen ő tényleg bármit kibír. Mikor erővel üti a fémet akkor se sérül. Akkor nem pont 1 pár dekás/kilós puha valami fog benne kárt tenni.

Míg az látszott a mesében is, hogy aki issza a szörpöt attól még sérülékeny. Erősebb, nagyobbat tud ugrani, de nem határtalan az ereje. Meg igazából a macik erejét növeli, de nekik ez inkább védekezés és a pattogásra mennek rá, mert erőt igazából nem növel jelentősen náluk, mármint úgy mint egy embernél. Ha 10 szer erősebbek az is semmi igazából. Meg ha obelix megcsap egyet, mire a maci földet ér, már kimegy a szer hatása.

De amúgy mivel Obelix és a macik is békések, ott bunyó nem lenne.

2021. szept. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos be kell látnom hogy igazatok lehet Gall barátunk győzelmével kapcsolatban. Pedig úgy szerettem volna ha a macik nyernek :') de megható hogy valaki szavazott rájuk.
2021. szept. 15. 01:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ha vigasztal, úgy se bántaná a macikat. Ő egy nagyon szelíd ember. Inkább segítene nekik megszabadulni a rosszaktól, hogy végre teljes nyugalom és béke legyen a macik környékén.

2021. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tetszik a hozzáállásod 6#
2021. szept. 15. 09:32
 8/11 Wadmalac ***** válasza:
Én eddig azt hittem, hogy Obelix gumibogyószörppel teletankolt gumimacikat eszik, azért olyan kemény legény.
2021. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na igen, ez sokmindent megmagyarázna..
2021. szept. 15. 23:34
 10/11 anonim ***** válasza:
3: De Obelix megeszi a lángosokat, mindet! Főleg, ha sajtos tejfölös vadkanpörköltes.:)
2021. szept. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!