Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Feltalálták már az elektromos...

Feltalálták már az elektromos rágógumit?

Figyelt kérdés
Ceruzaelemmel működik.

2021. szept. 19. 12:46
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
elegt-romos
2021. szept. 19. 12:47
 2/12 A kérdező kommentje:
(A kérdéshez hozzátartozik, hogy természetesen semmiképp se rágjon senki elemet; mert veszélyes lehet !!!! Vigyázzatok magatokra; puszilok mindenkit szeretettel.:) Ez így utólag jutott eszembe; hogy ide kellene írni; nehogy valaki kipróbálja. Az elemeket amúgyis külön gyűjtik, veszélyes hulladéknak minősül pl egy használt elem.)
2021. szept. 19. 12:50
 3/12 A kérdező kommentje:
Mégegy gyorsat ideírok, hogy a nyál is vezetheti az áramot; tehát nem célszerű semmilyen elektromos dolgot sem szánkba venni ---mielőtt valaki tényleg kipróbálná. !! Nagyon vigyázzatok magatokra. :):) ♥ ♥
2021. szept. 19. 13:01
 4/12 A kérdező kommentje:

Illetve elektromos fogkefét, ami direkt erre a célra van tervezve; meg pl nemtom, hogy esetleg egy ilyen erotika-féle játékszert; talán még azt is lehet, de pl egy áramalatt lévő drótot nem.


Elnézést kérek, hogy ilyen bőven leírom; csak mindenképp le akartam írni.

2021. szept. 19. 13:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én már próbáltam. Megrázó élmény volt. Szerencsére jól bírom a feszültséget. Persze tudom, nem a feszültség, hanem az áramerősség öl. Ennek ellenére nem volt probléma, én voltam az erősebb. Nem is akarok ezen rágódni.
2021. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

de szóval szétrágni semmit nem kell. Vagy pl nemtom, ilyen fogászati segédeszközök; de az tehát le van földelve, vagy valami; csak ha már túlbonyolítottam a megfogalmazást; tehát pl ezek is még lehetnek jók, biztonságosak; és lehet, hogy még kihagytam valamit. De drótot Ne rágjatok szét.!!

Tehát tényleg miután kiírtam ezt; ez utólag jutott eszembe.


tehát jó egészséget kívánok mindenkinek

2021. szept. 19. 13:07
 7/12 A kérdező kommentje:

"Ennek ellenére nem volt probléma, én voltam az erősebb."

Ez jó. :):)

2021. szept. 19. 13:08
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan van, amivel felhőt lehet fújni.
2021. szept. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hm... Jónak hangzik :)
2021. szept. 19. 13:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jah de én kórházba is kerültem tőle,vagy 2 hétig ott voltam,ne próbáljátok ki!!


És ha igen akkor is csak ha elmúltál 18

2021. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!