Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehetnék újra zigóta?

Hogyan lehetnék újra zigóta?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már visszafejlődni mert nem tetszik ami lettem vannak esetleg ötletek ezzel kapcsolatban?

2021. szept. 25. 01:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
86%
agyilag már sikerült, látom
2021. szept. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Csak nekem tök zavaros a kérdés?

Először is miért családi kapcsolatok, rokoni rovat, másodszor miért van a kulcsszavakban kék szem? Eleve a kérdés hülyeség és nem csoda, hogy este íródott :D...

2021. szept. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem értek a biológiához, sem az orvostudományhoz. De tudom, hogy létezik egyedfejlődés ami ha jól tudom családon belül történik meg. Illetve már régóta van őssejt kutatás is. Miért ne lehetne az emberi fejlődést visszafordítani?
2021. szept. 25. 02:43
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy, viszont jó nagy idióta vagy.
2021. szept. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Így

[link]

2021. szept. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm végre egy értelmes hozzászólás.

Amúgy ha figyelembe vesszük, hogy minden testnek van egy bizonyos amplitúdója és Einstein relativitás elméletét mellé rakjuk miszerint minden egyes sejt folyamatosan változik valamint az időt nem tekintjük 4. dimenziónak akkor miért is ne lehetne visszafele fejlődni?

2021. szept. 25. 03:45
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Még te beszélsz értelmességről...


Ne aggódj, te nem fejlődtél előre semmit, de ha tényleg értelmes hozzászólásra vágysz: keress fel egy elmeorvost!

2021. szept. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz félúton megállni a visszafejlődésben?

Egy zigóta, az semmi, még a fejlődés szakaszában jár, sem alapanyag, sem termék, legyél újra pete, vagy spermium, az már lelkesítő lehetőség és akkor joggal mondhatják, hogy - te kis, hm, Geccike!-

(remélem nem törlik ki, mert mit tesz Isten, ide pont ez illik)

2021. szept. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok alkohollal igenis sikerült ez a mutatvány jelentõs számú (egykor emberi) egyednek (immár zigótáknak).
2021. szept. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kezdj el visszafelé élni, mint Merlin az Üdv néked Artúr nagykirály-bam
2021. szept. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!