Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha levágatom a lábam akkor...

Ha levágatom a lábam akkor már végre lesz alapja annak ha azt mondják hogy ne lábatlankodj itt?

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ha pedig levágod a jobb kezed, és odavarratod a bal mellé, akkor annak is lesz alapja, hogy két balkezes vagy. A lábad esetében is ugyanezt a műveletet kell elvégezned, hogy két ballábas légy.

Höhö.. a légynek is két bal lába van. Höhö...

A szíved kivágva pedig szívtelen leszel. Ha az agyadat távolítod el, eszetlen, agyatlan. Amennyiben hímnemű vagy és kiherélnek, akkor meg töketlen leszel.

2021. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
A légynek 3 bal lába van. Vagy a legelülső az kéznek számít? És a rákokkal mi a helyzet?
2021. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egészséges légynek valóban annyi van, de ez már csonkított légy. Pont olyan, mint az egylábú pók. Vagy az egyfejű sárkány. Kivéve Süsüt, mert ő egy génmódosításos kísérlet következtében született csupán egy fejjel. A többi egyfejű pedig csak követte a divatot, ezért vágták le a többi fejüket.

Hiába, a sárkányok is szeretnek menők lenni.

2021. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha emellé a füleidet is lenyissszantod, akkor még fulelni se tudsz majd.
2021. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a felfogást, mert ha van lábad, akkor csak lábas lehetsz és max lábaskodni tudsz, mert ha levágatod, pont akkor tudsz lábatlankodni, mert akkor már tényleg fosztva leszel a képzőtől, meg a gombás csülöktől is persze.

A közmondás is határozott különbséget tesz a hazug kutya, meg a sánta ember között, bár jelenleg azt most ne firtassuk, hogy melyiket is lehet előbb utolérni, mert láttam én már olyat, hogy mankóval úgy kotort a nyanya, mint a svicek, meg hantásat is ismertem, aki lyukat beszélt a hasadba, lásd némelyik politikust, amelyik olyan prímán hazudozik, hogy képes többször is megválasztatni magát.

Vannak persze, akik letörnék a lábát, vagy a derekát is, hogy ne sokat lábaskodjon a továbbiakban - mert ugye azt már kiderítettük, hogy a lábatlankodáshoz az is kellene, hogy eleve ne legyen neki,mert különben sehogy sem menne, legfeljebb ha felkötné valahogy úgy, mint amikor egy kétlábú színész egylábút próbál alakítani egy filmben és piszkosul eldugja a meglévő lábát, nehogy kiszúrja valaki, mert az olyan blama lenne, mint a Jumurdzsák kezén a karóra, vagy az egri vár mellett a villanypózna látványa.

Abban az esetben viszont nem értem, miért mondják az arcátlanra, vagy a pofátlanra, a jelzőt, mikor éppen nagy pofájú emberről van szó, ezért sürgősen be is fogom a pofámat, főleg mert ha nem akarok sánta lenni, akkor jól pofán csapkodhatnak, mivel azt is hallottam már verekedéskor, hogy

- a fejét üsd neki, hogy meg ne sántuljon! -

2021. szept. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

Itt szívesen várnak díszpolgárnak:

[link]

2021. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaaaaajj, hát idefigyelj édes komám!

Kiment reggel a kis kakas a sövény alá kapargálni

Sövény kidűlt bánatába'

Szarka szép farkát kitépte

Fa lenyeste ágát-gallyát

Őz elűzte két kisfiát

Kútban a víz mind vérré vált

Sára néném szétverte a fején a dézsát

Édesanyám a falra kente a kovászt

Édesapám lenyeste szép szakállát

ÉN MEG LEVÁGTAM A NÉGY ÖKRÜNK LÁBÁT 😠😠

2021. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!