Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mik voltak életed legnagyobb...

Mik voltak életed legnagyobb félrehallásai?

Figyelt kérdés

Nekem gyermekkoromból:


- Volt egy Billa nevű bolt. Azt én mindig úgy értettem, hogy Villa.

- Tarhonya helyett targonca.


Ugyan nem az enyém, hanem egy volt osztálytársamé:


- Történelem órán kiküldte a tanár, hogy hozza be a terembe a római térképet. Sok ideig nem tért vissza, ezért utánament és kiderült, hogy azért, mert ugyan keresték a térképet, de nem találták. Mikor odaért hozzájuk (az atlaszok tárolójához egy másik tanár tud kulcsot adni, vele együtt keresték), akkor a másik tanár kérdi, te figyelj milyen roma térképet kerestek? xD



2021. okt. 3. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban a "lomtalanítás" helyett "lombtalanítást" értettem.

Pár éve a rádióban "hóseprő" villamos helyett "húsevő" villamos. 🤣

2021. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

sminkoktatás -> sikongatás

lapostető -> lapostetü

2021. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer azt mondták, hogy:

-Szaladj szépen elemért.

Én meg ezt hallottam:

-Harapj szét egy denevért.


Ééés így is lett. A többit már tudjátok.

2021. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nedvszívó képesség-et úgy értettem

Kedvszívó népesség. Az utóbbi valoságosabb.

2021. okt. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a holttestet értettem holdtestnek. Mikor a híradókban beszéltek róla, mindig sasoltam a képernyőt, hogy láthassam hogyan is néz ki ez a valami. Egy darabig azt hittem, hogy valami darab a holdból ami valahogy idekerül és feltűnik itt-ott.
2021. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mansour ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban a Himnuszból azt a sort, hogy "balsors akit régen tép", úgy értettem, hogy "vaskos aki régen lép". És azt hittem, hogy Illyés Gyula az két ember.
2021. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Wadmalac ***** válasza:
79%
Ég a napmelegtől a kopár sík szarja.
2021. okt. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
83%
Gyerek voltam, amikor az őszödi beszéd után ,Gyurcsány ellen nagy tüntetés volt, ahol azt skandálták, hogy "Mondjon le!" én pedig azt értettem, hogy "Fogyjon le!"🤣🤣
2021. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Meghívtak zenélni, egy 400 fős buliba :D Mondták, hogy a Rúzsa Sándor betyár dalát feltétlen énekeljem el. Szöveget nagyjából ismertem, de én nem neztem a sorozatot vagy filmet, nem igazán tudom miről van szó.

A szöveget ennél a dalnál pont nem nyitotta meg :D


Ezért a “Levágtatom az alföldi nagy Rónán” helyet, mikorofonba párszáz fő előtt beénekeltem, hogy “Levágatom az alföldi nagy rókát” -Gondoltam ahol ló van, ott róka is, full hülyének néztek, azóta sem hivtak arra a környékre, de meg a környező településekre sem zenélni. :D

2021. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!