Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kriptozoológus kollégák,...

Kriptozoológus kollégák, Szabolcs megyében miért van ennyi para jelenség és természetfeletti lény?

Figyelt kérdés
Kutatásaitok során ti mire jutottatok? Az egész megye híres a különféle megmagyarázhatatlanabbnál megmagyarázhatatlanabb észlelésekről, vegyük például a kömrői hidrovámpírt ami állítólag egy mocsári szörnyeteg és a tehenek vérét szívja, itt egy állítólagos észlelése: [link] Aztán ott van a 2012 nyarán észlelt loú, a Mátranováki fanyűvő amit szinte mindenki ismer, a hundraco a pteroszaurusz szeű kriptid aminek talán köze van a turulmadár legendához. Jutottatok már valamire? Dimenziótörésekre gyanakszom a környéken, ami magyarázná a szokatlan eseteket.

2021. okt. 30. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiába nem adta senki a nevét ehhez a baromsághoz...
2021. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Aztarohadt köszi feldobtad az estémetXDDDD hidrovámpír meg mocsári szörnyeteg hát 10 perce szakadok a röhögéstől ez annyira jó xdddd
2021. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én meg arra gyanakszom, hogy neked vagy pszichiáter, vagy egy barátnő kéne
2021. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
83%
Már bocs, de Mátranovák qrvára nem Szabolcsban van, hanem itt nálunk Nógrádban. És nem adjuk nektek a fanyűvőnket!
2021. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nógrád nem létezik! Az csak Szabolcsnak egy másik dimenzióbeli variánsa ahogy Borsod is pl.
2021. okt. 30. 22:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát eszerint a felmérés szerint alkoholt Zalában isznak a legtöbben, szóval itt inkább valami drogról lehet szó.

[link]

2021. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utállak.


Ültem a buszon kérdéseket olvasgatva. Erre itt a tiéd.


Az első szót elolvastam és elkezdtem nyerítve röhögni, pont mint egy szamár.


Tudod te milyen megalázó ez??!!

2021. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na jó, csak poén volt.
2021. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A vonaton történt.
2021. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!