Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hová mehetett el és miért a...

Hová mehetett el és miért a földönkívüli barátom?

Figyelt kérdés
Már két hete eltűnt és kezdek bepánikolni. Nincs aki lelézerezze az ujjaival a viszereim. Nagyon hiányzik a szürke arca, amin olyan gyönyörűséges, fekete gombszemek vannak! Hova mehetett? Miért hagyott el? Mit vétettem én ellene, hogy elment? Könyörgök segítsetek!

2021. nov. 25. 06:41
A kérdező szavazást indított:
Visszament a galaxisába itt összegázasodott egy földi békával
Leásta magát egészen a bilygónk magjáig, mert látta a lábam
A Jupiteren van és éppen utánam sír
Elrabolták az 51-es körzeti emberek és mindenfélé sejtmutációkat keresnek benne
Megutált engem, ezért öngyilkos lett egy egyszarvúkecskével együtt
Megölték a hullaházas emberkék, amik észrevették egy másik halottat keresve
Agyonszúrta magát de még él csak épp a kórházban van
Megőrült tőlem és bekerült az elmegyógyintézetbe
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Oltásra ment és kicsit berúgott a Pfizertől.

Igazából rájuk narkotikumként hatnak a vírusaink, így járja az utcákat, mozikat, bevásárlóközpontokat és szipókázik jobbra, balra, élvezkedik, mert már lassan függővé változik, ha megjelenik nálad, írasd be egy elvonókúrára, valamelyik kórház intenzív osztályán, jó sok oxigénnel, hogy kitisztuljon.

2021. nov. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szoktál nézni latin sorozatokat, vagy esetleg teletextet? Hallottam ugyanis, hogy a földönkívüliek köztudottan ódzkodnak az e fajta adásoktól, mert sokkot kaphatnak az éjszaka kellős közepén, ha megpróbálják elbetűzni Hose Casablanca Armando da Esmeralda von Paulina Mozzarella nevét és a sokk hatására így könnyen egy háromszemű népmeséket mesélő rántott tengeri csikóvá alakulhatnak, akik szabadidejükben bérszámfejtenek és nyugdíjas tempóban bicikliznek egy bögre forró kakaóval általában ebédidőben.

A teletexttől meg csak szimplán behánynak.

Tehát kérlek, ne tedd ezt velük, hogy ilyeneket nézetsz velük, ha legközelebb földönkívüli barátod lesz!

2021. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Épp itt sír,és MIATTAD!

Mindennek vége köztetek,se barátság,se kapcsolat!

Kati kitalált neki mindenről,te..

2021. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez fából vaskarika, mert minden földönkívüli ha már hozzánk érkezett földönbelülivé változik, hasonló jogokkal, mint az őshonos lakosság és beadhatja a menekültkérvényét az idegenrendészetnél.
2021. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
A mosónők korán halnak...
2021. nov. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!