Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol lehet olcsón kristálygömbö...

Hol lehet olcsón kristálygömböt kapni, akár használtan?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mint ami az öreg Furrytail Cyanfoxe-nak is volt, amivel plusz infót lehet megtudni a kérdezőktől visszakérdezés nélkül. Egy kis szilánkot kaptam belőle, trial verziónak tökéletes, de most már azért kellene egy saját, hogy igazán méltó utódja lehessek. Elvileg regisztráláskor kellett volna, hogy kiküldjék postán, de én valamiért nem kaptam meg. Vagy már megszűnt ez a szolgáltatás? Ha nem lehet már kapni készen, akkor esetleg tudtok valami maszek céget, ahol tudnék csináltatni? Gyík a csillagjegyem, ha ez segít. Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. nov. 27. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd tesó, ez semmiség, két milláért blutuszosat is adok, csak tehnikai okból előre kölle a manit átutalnod a weblapomra, vagy a bankba.

Megbízható jeligére.

2021. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 KmsRys ***** válasza:

Aha, akkor már értem, hogy miért hiányzik egy kis darabja annak a kristálygömbnek, amit tőle kaptam... Bezzeg én meg adtam neki egy kifogástalan állapotú atomrakétát azért a kristálygömbért...!


A kérdésre válaszolva, a Jupiteren vannak olyan kereskedések, ahol kifejezetten erre való kristálygömböket árulnak készen, tudtommal Furrytail Cyanfoxe is üzemeltet ott egy saját kristálygömb kereskedést, akkor kezdett bele a bizniszbe, amikor innen elment. Ezen az oldalon egykoron valóban járt kristálygömb a regisztrációhoz, csak sajnos egy ideje már megszűnt ez a szolgáltatás. A kristálygömbök Jupiterről származó import termékek voltak, de túl sokba került a szállításra használt atomrakéták fenntartása, így az import megszűnt. Persze a Jupiteren még mindig virágzik a kristálygömb biznisz, saját atomrakétával ki tudsz menni, és venni.

2021. nov. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Erre mondta az egyszeri jósnak a szkeptikus:

- Nézzen bele gömbbe!

-Milyen gömbbe?

- A seggömbe.

2021. nov. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, mi lett Cyanfoxe-val?
2021. nov. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jófogas
2021. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Sajnos most a járványhelyzet miatt nem merek az internetre sem felmenni, mert állítólag már ott is terjed a vírus, rosszindulatú szóbeli oltást pedig még nem kaptam. Úgy tudom, hogy most a Jupiteren is lezárták a mágneses erőteret, senki nem megy se ki, se be.


#4

Nem tudom, hány embernek mesélte még el privátban a dolgot, most itt nem akarnék szivárogtatni (pedig elég szaftos sztori), de lényegében ő soha nem is létezett.

2021. nov. 28. 12:46
 7/7 anonim ***** válasza:

vannak ilyen nagy gömbalakú égők, villanykörték, amik a fürdőszobákban szoktak lenni, nemtom milyen célra kell, így, hogy az jó-e. vagy pl ilyen hógömbök esetleg.

én tehát nem értek hozzá, nem olvastam el a föntebbi kommenteket még.

2021. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!